agi değiştireceğim

Gönderen Konu: agi değiştireceğim  (Okunma sayısı 1137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dimbilli

• Yeni Kullanıcı
  • *
agi değiştireceğim
« : 13.01.2011, 11:47 »
asgari geçim indirimleri değişti bunu nasıl değiştireceğim

Çevrimdışı dimbilli

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: agi değiştireceğim
« Yanıtla #1 : 14.01.2011, 10:31 »
kanun parametrelerini indiremedim "aktarım işleminde sorun yaşandı. aktarım için gerekli olan tanımları ve internet bağlantınızı kontrol edin diyor" manuel olarak girmek istiyorum ama nasıl ???

merek1983

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 28.02.2011, 17:08 »
Bir bayıyı arayın 2 dakkikasını almaz yapması ?

Çevrimdışı EFA

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • --- New Generation Solutions ---
« Yanıtla #3 : 09.03.2011, 16:35 »
Asgari geçim indiriminin kanun parametreleriyle alakalı bir durumu yok. Sadece ssk taban ve tavan değerleriyle, kişinin ücretini değitirin program yeni rakamlara göre hesaplayacaktır. Kolay gelsin.

Çevrimdışı birikinti

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 16.03.2011, 14:56 »
Dönem asgari ücretinin değiştirilmesi gerekir kanımca asgari ücret üzerinden hesaplanıyor
Kanun parametrelerinden asgari ücret değiştirilse çözülür diye düşünüyorum. Yinede diğer hesaplamaların sağlıklı olması için kanun parametrelerinin güncellenmesi gerekecektir. Kayıtlar ellede girilebilir...
Bu arada açılmış puantaj kartı varsa iptal etmek yada dönem bilgilerini güncellemek gerekebilir. Bir ihtimal dönem iptali ve tekrar dönem açmak ta gerekebilir.

Çevrimdışı greennek

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 17.03.2011, 23:36 »
Asgari geçim indiriminin kanun parametreleri ile alakası vardır.Çünkü agi hesaplanırlen (12 ay boyunca) o yılın ilk gününe ait kanun parametresindeki asgari ücret tutarına bakar.