fiyatlar gelmemekte

Gönderen Konu: fiyatlar gelmemekte  (Okunma sayısı 2009 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ratmaca

• Yeni Kullanıcı
  • *
fiyatlar gelmemekte
« : 10.07.2008, 09:44 »
1.71 unıty versiyonunda sınıf kartları kullanmaktayız. sınıfa girilen fiyat bağlı olan ürün kartında gelmemekte. ürüne sınıftan fiyat işlemiş ama bu fiyat faturalara çağrıldığında gelmiyor.( tarih ve diğer parametrelerde bir sıkıntı bulunmamaktadır.).

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
fiyatlar gelmemekte
« Yanıtla #1 : 12.07.2008, 21:04 »
Merhaba,

muhtemelen versiyon güncellemesi sorununuzu çözecektir.

Çevrimdışı ratmaca

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: fiyatlar gelmemekte
« Yanıtla #2 : 25.07.2008, 17:14 »
versiyon değişimi şimdiye kadar hiç sorunumuzu çözmedi. aksine sorunlar ekleyor bol miktarda. iki yıla yakın süredir bu sorunla karşılaşmaktayız. bu esnada 10 larca versiyon değiştirdik. hiç birinde bu sorun hallolmadı.

Çevrimdışı Özcan

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 30.07.2008, 20:51 »
BENİMDE BAŞIMA GELDİ FİYAT KARTLARINDA CARİ HESAP KODU VEYA ÖDEME PLANI GİBİ YERLERİN BOŞ OLMASI GEREKİYOR YOKSA FİYAT GELMİYOR
« Son Düzenleme: 30.07.2008, 20:54 Gönderen: Özcan »

Çevrimdışı ratmaca

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 26.08.2008, 12:31 »
merhabalar. cari hesap kodunun boş olması tamam da ödeme planının boş olmasını anlayamadım. fiyatlar ödeme planına göre verilmiyormu zaten. yani aynı ürünün iki ve daha fazla fiyatı olduğunda bunların neye göre ve hangi vadeye göre ayırdımını ödeme planından yapmaktayız. alım veya satış irsaliyelerini iyatlandırırkende bu ödeme planına göre sistem otomatik fiyatları getirmekte.

Çevrimdışı Özcan

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 28.08.2008, 15:16 »
merhabalar. cari hesap kodunun boş olması tamam da ödeme planının boş olmasını anlayamadım. fiyatlar ödeme planına göre verilmiyormu zaten. yani aynı ürünün iki ve daha fazla fiyatı olduğunda bunların neye göre ve hangi vadeye göre ayırdımını ödeme planından yapmaktayız. alım veya satış irsaliyelerini iyatlandırırkende bu ödeme planına göre sistem otomatik fiyatları getirmekte.

Merhaba

Satış Kartına ödeme planı girdiysen eğer Satış yaptığın carininde aynı ödeme planı olması gerekiyor
aksi halde fiyat gelmemektedir.
   Satış yaptığın cari kartında ödeme planı belirtmemişsen malzeme fiyat girişindede ödeme planı belirtmemen gerekiyor Aksi halde fiyat gelmemektedir.
kolayı gelsin

Çevrimdışı halisbatmaz

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 26.06.2010, 15:57 »
bilmiyorum bu sorun çözüldü mü 2008 sorusu ama bu benimde başıma geldi konuyu tam anladım mı onuda bilmiyorum
ödeme planı olan bi ürün ile cari arasında satışta eğer tanımlı ödeme fiyat gelmiyorsa ben de tarih değiştirme ile çözülmüştü yeni girmiş olduğum fiyat kartını geçmiş tarihli olarak yapınca sorun çözülmüştü