alıcı tipteki bir cari hesabın aylık olarak alış stok listesi

Gönderen Konu: alıcı tipteki bir cari hesabın aylık olarak alış stok listesi  (Okunma sayısı 2536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kazimates

• Yeni Kullanıcı
  • *
navigator ile excel üzerinde bir cari hesabın aylık olarak hangi ürünleri aldığını ne kadar aldığını görmek istiyorum. Bunun için nasıl bir çözüm sunabilirsiniz?. şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Çözümü çalıştıgınız bayi sunar ,biz ise sizin yapamadıklarınız noktasında size destek olur yardım ederiz ,ama sıfırdan kod paylaşmıyoruz ,Formulleri yazmaya başlayın biz takıldıgınız yerden ilerletelim .

Çevrimdışı kazimates

• Yeni Kullanıcı
  • *
keşke destek olan bayi telefonlara çıkıp da bir efendim dese. logonun ile müşteri arasında bulunup satışı bitiren ve startı veren arkadaşlar her nedense sonradan telefonlara bakmaz oluyorlar. bir rapor için mi uğraşayım diyorlar sanırım bu bizim 3ncü firma değişimimiz. hiçbirisinede borcumuz yok allaha şükür. ve navigator de bu kadar usta olsaydım sanırım yardıma ihtiyaç duymazdım. siz sadece bana formülü yazsanız bana yeterli olacaktır diye düşünüyorum yada belkide daha önce bu tip bir rapor talep edilmiş ve hazırlanmışsa forumda ki bir yardımsever çıkıp da gönderiverir düşüncesindeyim. aslında sitemim sizin yazınıza değil logo desteği sunan arada ki arkadaşlar.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
Forum üzerindeki size en yakın bayi ile iletisime geçebilirsiniz yada bu konuda benide bulabilirsiniz .

Çevrimdışı MASLAN.1

• Yeni Kullanıcı
  • *
bu o kadar basit bir rapor ki,bunun için kimse bir şey söylemiyor.çok enteresan,

Çevrimdışı halisbatmaz

• Logo Uzmanı
Sorun bunun ne kadar kolay olduğu değil.  Sorun Bizlerin hazır lokmacı olmasında.
Ben Navi Bilmem Sql de yazarım bu kodu zaten hali hazırda bende var ve  kullanıyorum.
 x Müşterisinin benden Aylık nekadar alım yaptığı adet ve tutar olarak görüyorum. Ancak bana bu kodu öğreten kişi cevabı  yazmadıysa bir bildiği vardır. Belki Sizinde öğrenmeniz için susuyordur.
Bir Çek senet raporu vardı bunu yazmak için veya yazanı bulmak için 3 yıl beklediğim olmuştur ama nihayetinde öyle bir rapor çıktıki ortaya programa hiç bakmıyorum , gerek bile kalmıyor Kendimden örnek verdim neden kimsenin cevap vermediğine bir örnek olsun diye

Çevrimdışı MehmetYavuz

• Logo Uzmanı
bu o kadar basit bir rapor ki,bunun için kimse bir şey söylemiyor.çok enteresan,

Peki siz neden yardımcı olmuyorsunuz? paylaşın bildiklerinizi!

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
Navigator yazana kdr , prg den yada t- SQL den Cek ,

Nav yavastir , kisitlidir , her defasinda tum sheetlere bakar sistemi kitler vs.
Nav smart C # ile yeniden gelistirilmis ve SQL kodlarini otomatik hazirlar

Her zaman yemeyi degil yapabilmeyi ogrenelim

Bizler bilgimizin zekatini vermeye haziriz

Çevrimdışı MehmetYavuz

• Logo Uzmanı
Bizler bilgimizin zekatini vermeye haziriz
budur.

Çevrimdışı halisbatmaz

• Logo Uzmanı
Hayır Budur

Çevrimdışı TOGRULV

• Yeni Kullanıcı
  • *
Smart Nav Nereden bula biliriz?
« Yanıtla #10 : 13.09.2013, 08:27 »
ayrica lisans almaya gerek var mi/?

Çevrimdışı tnoktak

• Logo Kullanıcısı Pro
Evet lisans almaya gerek var. Bayinizle görüşebilirsiniz...

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
Ynt: Smart Nav Nereden bula biliriz?
« Yanıtla #12 : 13.09.2013, 10:56 »
ayrica lisans almaya gerek var mi/?

Nav Dan smart'a gecis var