Cari-Muhasebe Bakiye Kontrol Listesi

Gönderen Konu: Cari-Muhasebe Bakiye Kontrol Listesi  (Okunma sayısı 570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vuralas

• Yeni Kullanıcı
  • *
Cari-Muhasebe Bakiye Kontrol Listesi
« : 05.02.2018, 12:46 »
Merhaba,
aşağıdaki sorgu ile bu raporu alabiliyorum ama tarih aralığını ilgili firmanın dönem başı-dönem sonu arasında getiriyor. ben ise bu rapordaki kontrolün belirteceğim (filtre ile) tarih aralığında gelmesini istiyorum.
bununla ilgili desteğinizi rica ederim.

SELECT

TARIH=CONVERT(SMALLDATETIME,'01.01.2017',103),
[CARİ KOD]=CODE,
[CARİ_UNVAN]=DEFINITION_,
CASE (ACTIVE)  WHEN 0 THEN 'KULLANIMDA' WHEN 1 THEN 'KULLANIM DIŞI'  ELSE 'DİĞER' END AS [CARİ HESAP STATUSU],
CH_STATU=CL.ACTIVE,

CASE (CCURRENCY)  WHEN 1 THEN 'USD' WHEN 0 THEN 'TL' WHEN 20 THEN 'EURO' ELSE 'DİĞER' END AS [CARİ_DÖVİZ_TÜRÜ],

[CARİ_BAKIYE]=(SELECT SUM(AMOUNT) FROM {CLFLINE} WHERE   CLIENTREF=CL.LOGICALREF AND CANCELLED=0 AND SIGN=0)-(SELECT SUM(AMOUNT) FROM {CLFLINE} WHERE   CLIENTREF=CL.LOGICALREF AND CANCELLED=0 AND SIGN=1),

[CARİ_BAKIYE_RAP_DÖVİZİ]=ISNULL((SELECT SUM(REPORTNET) FROM {CLFLINE}  WITH (NOLOCK) WHERE   CLIENTREF=CL.LOGICALREF AND CANCELLED=0
 AND DATE_ BETWEEN {FLTDATEBEG(1)} AND {FLTDATEEND(1)}),0),

[MUH_ACIKLAMA]=(SELECT DEFINITION_ FROM {EMUHACC} WITH (NOLOCK) WHERE LOGICALREF IN (SELECT ACCOUNTREF FROM {CRDACREF}
 WHERE CARDREF=CL.LOGICALREF AND TRCODE=5 AND TYP=1)),

[MUH_KODU]=(SELECT CODE FROM {EMUHACC} WITH (NOLOCK) WHERE LOGICALREF IN (SELECT ACCOUNTREF FROM {CRDACREF} WHERE
 CARDREF=CL.LOGICALREF AND TRCODE=5 AND TYP=1)),

[MUH_BAKIYE_TL]=(SELECT SUM(DEBIT) FROM {EMFLINE} WHERE   ACCOUNTREF IN (SELECT ACCOUNTREF FROM {CRDACREF} WHERE CARDREF=CL.LOGICALREF AND  TRCODE=5 AND TYP=1 AND CANCELLED=0))-
(SELECT SUM(CREDIT) FROM {EMFLINE} WHERE   ACCOUNTREF IN (SELECT ACCOUNTREF FROM {CRDACREF} WHERE CARDREF=CL.LOGICALREF AND TRCODE=5 AND TYP=1 AND CANCELLED=0)),

[MUH_BAKIYE_RAP_DÖVİZİ]=(SELECT SUM(REPORTNET) FROM {EMFLINE} WHERE   ACCOUNTREF IN (SELECT ACCOUNTREF FROM {CRDACREF} WHERE CARDREF=CL.LOGICALREF AND TRCODE=5 AND TYP=1 AND CANCELLED=0 ))

vedat_ozer

• Ziyaretçi
Ynt: Cari-Muhasebe Bakiye Kontrol Listesi
« Yanıtla #1 : 24.02.2018, 14:43 »
Selamlar,

Excel ortamında buna benzer bu rapor yazmıştım talep edersen mail atabilir.

vedat_ozer

• Ziyaretçi
Ynt: Cari-Muhasebe Bakiye Kontrol Listesi
« Yanıtla #2 : 26.02.2018, 10:53 »
Selamlar,

Logo'nun içine uyarlanmış hali ile raporu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/open?id=1mEA5_vujm9RxLHkGNPZRflChbd9wrm2A