vista da go yu çalıştırdığım zaman bu mesajla karşılaşıyorum...

Gönderen Konu: vista da go yu çalıştırdığım zaman bu mesajla karşılaşıyorum...  (Okunma sayısı 1464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
vista olan bir client ta go yu çalıştırdığım zaman bu mesajla karşılaşıyorum.çalıştır dediğim zaman programa giriyo ancak bu mesajın çıkmasını engellemek için ne yapmalıyım...
kolay gelsin

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
merhaba  wistada yada xp de bu problem degil sadece güvenlik üzeyinden dolayıdır.
denetim masası kulanıcı hesaplarına gelin alttaki 
kullanıcı hesabı denetimi aç yada kapa ikonuna tıkla burdaki UAC ikonunun tiki kaldır ve ardından güvenlik seçeneklerini düşürdüğünüzde artık logo dasyalarından go.exe yada go.sys gibi dosyaları açarken o uyarı gelmiyecektir.
kolay gelsin

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
selam
dediğiniz olayları yaptığım halde yine de bu mesajı veriyor...
kolay gelsin

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
merhabalar peki internet explorerda açılır pencereleri engelle menusunude kaldırabilirmisiniz
ayrıca o pc sistemde yetkilimi açtınız kısıtlı kullanıcımı onuda kontrol edermisiniz bana göre güvenlik ayarlarından kaynaklanıyordur

Çevrimdışı Jackal53

• Yeni Kullanıcı
  • *
Selamlar,

Beta3'ün dediği doğru bunun yanında ise firewall ve antivirüs yazılımları da geçici olarak devre dışı bırakılıp denenmelidir...

İyi Çalışmalar

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
selam;
yazdıklarınızı denedik ancak yine aynı mesajı getiriyo karşımıza...
kolay gelsin

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
sizden ricam mümkünse o işletmede başka bir pc yada notebook terminal olarak kaydedip bir logo goyu çalıştırıp denermisiniz aynı mesajı vermeyecektir
dolayısıyla eger vermezse uyarı veren pcye standart ayarları  kurup güvenlik duvarını açın başka bir şeyden degildir
kolay gelsin

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
burası 1 adet 2003 server ı olan 5 adet terminali olan bir yer oteki terminallerde xp var sadece benimkinde vista yüklü ve sadece bu uyarı mesajını kendi terminalimde alıyorum.Bu hata değil biliyorum sadece bir uyarı,zaten çalıştır değimiz zaman go ya girebiliyorum ben bu mesajı almamak için ne yapabilirim.
vista kullanıcıları bu mesajla karşılaşıyorlar mı (go ya yada go sysye girişte)
teşekkürler...

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
internet explorenin güvenlik düzeyini local bilgisayarda düşük yada çok düşük olarak sıfırla karşına çıkmaz.

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
merhaba mehmet84
bu ayarları adım adım bana yazabilirmisiniz vaktinizi almazsam...
teşekkürler...

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
merhaba explore sağ tuş özellikler-güvenlik-yerel intranet-güvenlik düzeyi-düşük diyip sıfırlayın ve kaydedın. sonra tekrar aynı yere gelip bu kez güvenilen siteler sekmesinde siteler alanına klasörün yolunu kopyalayıp yapıstırın (örn:  z:\tiger  gibi) sonrada bu bölgeninde ayarlarını düşük sevyeye çekin pc yi yenşden başlatın ve artık size sormaz

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
selamlar
mehmet84 çok teşekkür ederim sorunum çözüldü artık go ya girerken bu mesajı almıyorum...
kolay gelsin...