format

Gönderen Konu: format  (Okunma sayısı 746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
format
« : 12.12.2007, 17:31 »
arkadaşlar ben bilgisayarıma go geçiş paketini aldım bayi arkadaş yüklemeyi falan yapt benim sorunum şu bilgisayara her format çektiğimizde yeniden şifre almamız gerekiyomu yoksa verimerkezi, bilgisayar adı vs aynı olduğu için almamıza gerek yokmu acaba

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: format
« Yanıtla #1 : 12.12.2007, 18:43 »
Her format attığında şifre almanız lazım

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
format
« Yanıtla #2 : 12.12.2007, 18:59 »
siz bilgisayarın D yada E diski dedigimiz windovs tarafından hariç bir hdd logo ürünlerini kurarsanız bidahaki formatta logoya şifre almanıza gerek yok ilk logoyu kurarken windows olmayan bölüme kurun format atmak istediginizde  MSQL ,dende databease ,inizin yedegini aldıgınızda diger diskte logonun klasörünü ellemeyin ve taşımayın bir yere ve  isminide degiştirmeyin örnek D:\LOGO\TIGER  (d diskinde bu şekilde kalsın ) C diskine format atıp
windows,unuzu kurduktan sonra gerekli yazılımlarınızı kurun MSQL kurun data, nızı ataşlayın sadece

LGSETUP,tan yolu gösterin  sertifika yüklenecektir sonrada LGCONFIG dosyasına yeni kurdugunuz pcnin server adını giriniz
şifre almadan çalışır logo programlarınız
kolay gelsin

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
Ynt: format
« Yanıtla #3 : 12.12.2007, 19:46 »
DEDİKLERİNİZ İŞİMİ GÖRÜR PEKİ BU GO YU ŞİMDİ D YE ALABİLMEM MÜMKÜN MÜ ACABA YEDEKLERİNİ FALAN ALDIM

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
format
« Yanıtla #4 : 13.12.2007, 09:29 »
GO ,yu program olarak kople D Diskinize logo diye klasör açıp onun içine go ,yu klasör olarak kopyalayınız sonra MSQl kurulup gerekli ayarlarınızı yapın go, ya da ilgili ayarları yaptıktan sonra 1 defaya mahsus  şifre alın  çünkü klasörünü taşıdık ya gonun sonra yedeklerinizi atıp çalışabilirsiniz