1.91.kötü değişiklik.

Gönderen Konu: 1.91.kötü değişiklik.  (Okunma sayısı 1293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
1.91.kötü değişiklik.
« : 03.03.2010, 09:47 »
44. Kredi kartı fis tahsilatında satırda gelen tutarın değistirilememesi sağlanmıstır. Böylece olusan
banka fisi ile kredi kartı fisi arasında tutarsızlık yasanmayacaktır. (UNITY2, TIGER2,GO, GO
SHOP ,LOGOSTART)

1.90 VERS.BANKA İŞLEM FİŞ.DEĞİŞTİREBİLİYORDUM ŞİMDİ BU MADDE İLE DEĞİŞMEZ OMUŞ KOCAMAN LOGO BUNU EN AZINDAN BİR PARAMETREYE BAĞLASA OLMUYORMUYDU NE ACAİPLER YA.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: 1.91.kötü değişiklik.
« Yanıtla #1 : 03.03.2010, 19:55 »
logoya bildirin bence yapsınlar

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #2 : 04.03.2010, 19:03 »
Bildirildi bakalım ne zaman yapacaklar.Zannediyorlarki komisyon oranı sabit kalıyor ama öyle değil günlük bile değişiyor bizde fiş oluşturduktan sonra hemen işlem fişi içine girip komisyon tutarını güncelliyorduk şimdi kilitli orası mecburen bizde komisyon satırını silip yeni bir işlem fişi açıp ona giriyoruz şuanda ek iş oldu yani anlicanız.Parametre olsa güzel olur bence en azından klitlenmesini isteyenlerinde istekleri olmuş olur.Birde şu connect programını düzeltseler ne var sanki seri-lot lu ürünlerin aktarımı resmen çile seri olduğu halde atmıyor mecburen manuel yapıyoruz işlemi o kadar para saydık 1 yıl oldu hala düzelme yok 15 martta vers.çıkacakmış connect ürününe bakalım ne olacak.Bunlarla bitse iyi 1.90 vers. navigatörde stcalc fonk.güncellemiştim şimdi fonks.değişmiş tekrardan güncelle hayır 1-2 tane fonks.olsa amenna ama en az 50 ayrı excell dosyası var hepsini güncelle yeni değerleri kontrol et zaten geçen 1 yılı bunlarla uğraşarak geçirdik tam oturdu dedik ocak ayında şimdi yeni baştan başlamış gibi buna uğraşacaz.Böyle bir program nasıl oluyorda bu acemiler tarafından yazılıyor hayret.Çalışması çok ii mantık çok ii ama versiyonlar çoook kötü her versiyon yeni bir sorun taşıyor üstünde oysa versiyonlar sorun düzeltmeli bende 1.90 da senet girişinde sorun vardı geçtim düzeldi diğer yandan yukarda yazdıklarım sorun olur oldu.Bir kere sorunsuz bir vers.yakalasam daha güncellemicem yav.

Çevrimdışı yakinhali

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 05.03.2010, 14:09 »
lks2 shopmanager çıktığından beri, taksitleri tahsil ettiğimiz pencerede altta yazıcı işareti aktif olmadı. Bi taksit dökümü vermedik vega gibi müşteriye. Kaç defa söyledim yazdım hatta paralı destek paketim yok diye bazı seferlerde gale bile almadılar.
İnsan büyüdükçe burnuda büyüyor her halde. Burunları kalktı bizi takan yok. Sizin söylemeniz bence umutusuz vaka vesselam.
Saygılar...

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 05.03.2010, 16:49 »
Valla bizde Tiger 2 var 10 kullanıcılı + Tiger navigator + connect var erkekse almasınlar.Ağzımı bozarım valla onlara karşı bu kadar para döktük 1 tane cd parçasına elbetteki programlarının arkasında durmak zorundalar.

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 14.06.2010, 08:52 »
Çözüldü 2.00 versiyonu ile birlikte alan yeniden açıldı. Eskiden olduğu gibi çalışmamıza devam edecez.