...Yeni Yeniden...

Gönderen Konu: ...Yeni Yeniden...  (Okunma sayısı 758 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
...Yeni Yeniden...
« : 08.11.2007, 21:19 »
Herkese selamlar saygılar...
İçinde bulunduğumuz hafta içerisinde sitede yaşanılan bazı durumlar oldu. Bunlardan bir tanesi lsuersoy arkadaşımızın site kuralları ihlali sebebiyle ihraç edilmesiydi... Site adminleri konuyu detaylı olarak irdelemiş ve ersoy arkadaşımızın dönüp dönemeyeceği ile ilgili anket düzenlemiş ve anket sonucunda tekrar aramıza geri dönmüştür.
Bende bu olaya karşı tepki olarak site adminine bir mesaj attım ve üyeliğimi silmeyi uygun gördüğümü bildirdim. Akabinde üyeliğimi silmiştim. Bununla ilgili site sakinlerine bilgi vermemek ve direk admine bilgi verip sessiz sedasız çekip gitmek uygun olmadı. Bunun için de sizlerden ayrıca özür diliyorum. Aradan geçen iki gün içinde durumu daha detaylı irdeleyip bir sonuca vardım ve gitmenin değil haksızlıklara karşı savaşmanın mücadele etmenin daha doğru olduğuna kanaat getirdim. Bu yolda yalnız kalsam dahi herkes karşımda olsa dahi savaşıcam ve mücadele edicem. Tüm site sakinlerinin bilgisine sunar iyi çalışmalar dilerim.

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
...Yeni Yeniden...
« Yanıtla #1 : 12.11.2007, 16:38 »
Slm;
Hocam bilgilendirmeniz için kendi adima tsk ederim. Yalniz anladigim kadari ile lsuersoy arkadasimiz ile aranizda bir sorun olmus. Konuyu detayli bilmedigim için bisey diyemiyecegim. Sorunu aranizda cozmeye calistiniz sanirim olmadi. 2nizde site için üyelere cok emegi gecen insanlarsiniz. Umarim en kisa zamanda duzelir.
Dogrusunu yaptiginiza inaniyorum.

Çalismalarinizda basarilar dilerim.

Çevrimdışı ASLIHAN

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: ...Yeni Yeniden...
« Yanıtla #2 : 13.11.2007, 09:02 »
Slm;
Bende uzun zamandır aktif olmadığım için adminlerin maiillerinden öğrendim konuyu. :-\
Ama en doğru kararı vermişsiniz.Gitmek hiç birzaman çözüm değildir. ;)
Saygılar.

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: ...Yeni Yeniden...
« Yanıtla #3 : 13.11.2007, 09:27 »
Desteğinize teşekkürler...