Okuyor ama yazışmalara bir ucundan katılamıyorsan, kendinizi tanıtarak başla....

Gönderen Konu: Okuyor ama yazışmalara bir ucundan katılamıyorsan, kendinizi tanıtarak başla....  (Okunma sayısı 3528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Bu konu nereden çıktı diye soracağınızı biliyordum. Sanırım bunun cevabını vermekte bana düşüyor.

Bu konunun açılma sebebi insanlar birbirlerini tanısın kaynaşsın diye , insanlar burada kendilerini tanıtırlar ise daha sıcak bir ortam olacağı inancı ile açıldı.

İsterseniz bende yazayım

Zamanın birinde Çorum'da doğmuş ve büyümeye başlamışım. (e haliyle küçüklüğümü çok hatırlamıyorum.)
ilkokula başladığımda okula gitmek için (saati bilemediğim için) güneşin merdivenin oraya gelmesini, merdivene oturup beklerdim, (gelince koşturarak okula giderdim)
ilkokul ortaokul hayatım gayet başarılı yüksek notlarla geçti (düşük olanlar coğrafya ve tarih dersleri idi)
Bu arada Metal müzik dinlemeye başlamıştım (O zamanlar türkiyede Iron maiden yazısını iran madeni olarak okuyan arkadaşlarımda vardı)
lisede farklı bir tercih yaparak elektronik okumaya başladım
işte o karar hayatımı değiştiren karar oldu.
ders notlarım düştü liseyi bile zar zor bitirdim,
tabi bu arada ülkemize yeni giren bilgisayar denilen şeye merak sardım.
Bu yüzden ders notlarım düşüyordu.
bi ara ara verip dj lik yapacağım dedim ama oda 2 yıl sürdü
sonrasında tekrar bilgisayara dönüp dj liği zevk için yapmaya başladım
sonrasın da askerlik vs. vs. 97 li yıllarda logo ile tanıştım ve içim dışım logo oldu
Ve bugünlerdeyiz.

Sanırım biraz uzun oldu

Çevrimdışı maveric

• Yeni Kullanıcı
  • *

Çevrimdışı Yedikule23

• Logo Kullanıcısı
  • **
Burada yazıyor olmamın tek sebebi mail adresime bu link için gelen gereksiz mailden.Keşek böyle sayfalar açmak için kendinizi yoracağınıza biraz daha yazdığımız sorunlara bir cevap verebilseniz. 

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
burası ücretle yada parasıyla destek veren bi yer değil. logo için çözüm üretmeye çalışan bi topluluk. kimse kimsenin problemini çözmek zorunda değilken ve karşılıksız yapmıyorken böyle bi nimeti yanlış anlamak daha doğrusu aşağılamak çok üzücü.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Tekrar merhaba,

memorphin arkadaşıma kesinlikle katılıyorum, eğer bizim sitemizden gelen mailleri gereksiz olarak görüyor rahatsız oluyorsanız admin mailini kapatabilir veya üyeliğinizi silebilirsiniz.

Çevrimdışı Alemdarr

• Yeni Kullanıcı
  • *
Selam,bnde iski de göreve başladım yani bilişim sektöründen biraz uzak kaldım ama tekrardan aranıza katılacağım  ;D ;D

Çevrimdışı ipezek

• Logo Kullanıcısı
  • **
Öncelikle pek değerli Murat beye burdan selam, uzun bir tatilden :) sonra aramızda olmasına sevindim, Murat bey den sonra bende pek yazmadım ama yazacağım bundan sonra. LOGO da son zamanlarda programlara verilen isimleri beğenmiyorum, Tİger,Unity, Start vs. ya türkçe isim mi kalmadı kardeşim, yani programın özelliklerini isimden görebilmeliyiz, LOGO üretim, LOGO Temel, LOGO Başlangıç, gibi birçok isim konulabilir.

Çevrimdışı by falcon

• Yeni Kullanıcı
  • *
bende okuyorum ama cevap veremiyorum insanın bir yanını gösteriyorum
işi olunca arar bulur işi bititnce bulmak için başka bir limana yanaşır

Çevrimdışı kaptanbag

• Yeni Kullanıcı
  • *
Universite mezunuyum.

Kendi firmamla şirketlere bilgisayar servis hizmeti sunmaktayım.

Muhasebe cok da umrumda degil ama servis oldugum icin birseyler bilmek zorundayım. Ve o yuzden ara sira buradayim. :)

Muzigi cok da sevmem. Dinlersem de genelde fon dinlerim. Dunyaca unlu hafizlardan Kur'an dinlemeyi severim. Anlamasam da kulagimin pasini siliyor en azindan...

Televizyonda genelde haberlere bakarim.

Sanal oyun oynamayi oldum olasi sevmem.

Gunumun yaklasik 8 saati(aksamlari) internette arastirma ile gecer. Birkac saat vaktim kalirsa da uyurum. :)
Sabahin ilk isiklariyla uyanirim, cunku kucuk bir oglum var tepemde gezen.

Çevrimdışı justbekfly

• Logo Kullanıcısı
  • **
merhaba

Güzel bir site her zaman paylaşmak güzel bildiklerimi yazmak bilmediklerimi öğrenmek için ender logo desteği sağlayan bir site

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
14 gündür tatildeydim bana mesaj gelmiş.
genelde bildiğim konularda cevap yazıyorum ve yeni şeyler öğreniyorum.
kendimde logo sertifikalıyım logo desteği vermekteyim.

Çevrimdışı saban22

• Yeni Kullanıcı
  • *
SELAMÜN ALEYKÜM

Hayırlı günler diye başlayayım, mail adresime bu mesaj geldiği için cevap yazıyorum yoksa işler çok yoğun, site gerçekten çok güzel çoğu konuya cevap vermişler ve gerçekten çok faydalı ben ara sıra çok çetrefilli durumlarda bu siteyi kullanıyorum. Yoksa raporlar Logonun içindeki kendi raporları Sql'den alınan raporlar, Navigator hepsini çok güzel kullanmaktayım bir şey iste sadece yeter Excel in bir hücresine bir tarih yaz ikinci hücreye bir tarih yaz istersen size alt tarafa otomatik ne istiyorsan getirteyim o derece yani. Ama şurası bir gerçek çok faydalı bir site cümlenize kolay gelsin hayırlı işler.

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
Tatil - izin derken benimde yazmam gecikti :)

Çalıştığım firmada bilgi işlem müdürüyüm, MCP, MCPD:Web Developer 'ım. Firma olarakda Microsoft Partner'ız. Biraz megolamanca olacak belki ama çok iyi bir programcıyım. Ve bu sitede destek verirken de kullanıcıların isteğinin ne kadar gerçekçi olabileceğinin farkındayım. O yüzden zaman zaman bana elimdeki bilgiyi paylaşmıyorum gibi ithamlar geliyor, ancak şunu kesinlikle belirtiyim; bizlerin amacı sorunlarınıza çözüm olmak, bildiğimizi aktarmaktır. (kendi adıma söylüyorum)

Metalci falan da değilim bende :) Ben Sincanlıyım (Sincan-Ankara), benim için en güzel müzik oyun havalarımızdır, dahası yoktur. (sürekli oyun havası dinlemiyorum yani diğerlerinide dinlerim.) Bu yıl mezun olucam inşallah. 4.sınıf oldum.

TV de dizi, yorum, siyaset vb izlemem kesinlikle, (%90 ı bence yanlı yayın). TV de seyredilen en iyi şey bence UEFA, Champions League, F.A. Premier League ve Bundes liga'dır :D

Çok ders çalışırım (sadece sorumlu olduğum dersler değil merak ettiklerimde). Haftada bir gün halı saha maçı yaparım. Monopoly oynarım. Pazar günleri arkadaşlarımla vakit geçiririm. günlük 5 saat uyurum, Kalan zamandada ki bu günlük 15 saate denk geliyor evde yada işte pc de çalışıyorumdur.

Burda yazmakdan ve öğrenmekten dolayı da çok memnunum. Benimde aylarca cevap verilmeyen konularım var. Hatta toplasan yazdığım sorunlar parmakla sayılabilir. Ancak diğer arkadaşlarında dediği gibi kesin çözülecek diye bir şey yok. Vermek için almayı beklemeyin.

Herkese Kolay gelsin...

( bu arada Monsiour tekrar belirtiyorum, lütfen sitede sık kullanılanlar diye bir bölüm olsada sık kullanabileceğimiz konuları oraya ekleyebilsek nasıl olur?)
« Son Düzenleme: 23.08.2008, 11:24 Gönderen: mymecaz »

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Merhaba...
Herkes bişeyler yazmış bende düşünüyorum ne yazayım diye ama...
Burda kendi özgeçmişimden bahsetmenin bi anlamı yok diye düşünüyorum. Çok uzun zamandır burda destek vermiyorum. Bi yığın bahane uydurabilirim size beni bilenler bilir konuları boş geçmezdim ama ne olduda yazmıyorum bunu sormayın site çok faydalı bunun farkındayım burada yeni insanlarla tanışmak ta çok güzel
Elimden geldiğince sitenin takipçisi olucam öyle yazmıyorum diye kutlucan yok saymayın biz daha ölmedik :)

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Elimden geldiğince sitenin takipçisi olucam öyle yazmıyorum diye kutlucan yok saymayın biz daha ölmedik :)

Bunun farkındayız zaten sonuçta bu site logartın olmadığını burada destek veren herkesin olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden ölmedikçe de bu siteden bırakmam seni :) ist. a gelip kulağından tutup siteye girdiririz :)