Logo Programlarına, iş yükünüzü azaltan, ne olsa sizi mutlu eder?

Gönderen Konu: Logo Programlarına, iş yükünüzü azaltan, ne olsa sizi mutlu eder?  (Okunma sayısı 1573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ARTI-B

• Ziyaretçi
Logo Programlarında öyle bir şey yapılsın ki, iş yükünüz azalsın. Sizde Mutlu olun.

Bunun Ne olmasını istersiniz?

Hayal Gücünüzü Kullanın...

Teşekkürler...

ARTI-B

• Ziyaretçi
Mesala, Faturalar Tarandığında, algılayabilecek ve kaydını yapabilecek bir sistem, işlerin ne kadar hafifletirdi?
« Son Düzenleme: 18.05.2007, 15:14 Gönderen: ARTI-B »

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Raporlamalari daha esnek ve herkes1n yapabilecegi duzeyde olmasi iyi olurdu sanirim

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Aslında raporlamalar çok esnek fakat kullanıcılar esnekliği şu şekilde algılıyor, ben bi tuşa basıyım raporum çıksın bide esnek olsun, o kadar çok şey olmasın, armut piş ağzıma düş....

Yok böyle bir şey esneklik istiyorsanız bu esnekliği yapabilecek bilgiye sahip olmalısınız yok ben patronum bunu istemiyorum ben sonuç görmek istiyorum diyorsanız danışman bir firma ile anlaşacaksınız o size tek tuşla firmanızı görebileceğiniz raporları hazırlayacak size izlemek kalacak

Bu iş bu kadar basit...

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Hocam hemen kizma :) Bu peki bu raporlamalari net sizin duzeyinizde ogrenebilecegim bi yer varmi? veya dokuman

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Raporları öğrenmek için önce sql i çözeceksin sonrası tecrübe

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Hocam siz dah aiyi bılırsınızde.
Sizden fıkır almak amacı ıle soruyorum. Logonun sql deki kolonlarını bılmem yeterlı olmasmı? bı kacta excelde baglantı yapmasını ogrensem. Bırde sql ıle excel arasındakı baglamayı ogrenebılecegım bır sıte adresı varmı acaba
Ilgınız ıcın tesekkur ederım

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Logo database ini bilmen tabiki yeterli hangi tablelar hangileri ile bağlanıtılı olmasını bilmen yeterli ama biraz da sql bilgisi mutlaka gerekiyor gerisi tecrübe,
 ayrıca öğrenmek istediklerinin hepsini buradan öğrenebilirsin...

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Sglun hocam :)

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
mrb.

Bilmiyorum sizin sisteminiz nasıl ama

biz ay sonunda aylık raporları alırken grupların Fiili stoklarını sql den alıyoruz excelde toplatıyoruz elimizde o gruptan olan ürünlerin kaç ytl lik stoku var oldugunu  rapora ekliyoruz.

ben hep bu şekilde sql den mi uğraşacam excelle toplattırmayla yoksa logo nun raporları içinde ay sonunda stoklarımda ne kadarlık stogum kalmış(fiili stok) oldugunu alabileceğim bir rapor varmı

eger yoksa ufak bi pro yazıp işimi kolaylaştıracam o yüzden bu soruyu size  yöneltme ihtiyacında bulundum.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba Ali bey,

Bu nu excelde her ay uğraşmaktansa sql kodlarını excele bağlantı yapın bunuda bir butona bağlayın. Ay sonu gelince exceli açıp butona basın raporunuz kendisi çıksın :) (Logonun kendi içinden daha hızlı olacaktır) Ek yazılıma gerek yok ama isterseniz para ödeyip yaptırabilirsiniz :)

Kolay gelsin

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
teşekkür ederim benim öğrenmek istediğim zaten gold klasik 4,55 bana bunu sağlayıp sağlamdıgydı.programlada uğraşmaya gerek yok dediğiniz gibi excelde bi denim ben bunu excelde böyle birşey yapmak aklıma gelmemişti ilginiz için tşk.