Logo dan istekler

Gönderen Konu: Logo dan istekler  (Okunma sayısı 971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seldadestek

• Yeni Kullanıcı
  • *
Logo dan istekler
« : 14.06.2010, 15:47 »
Logo yazılımın tüm ürünlerini kullanan ve destek veren biri olarak bu programı çok sevdiğim ve işimide severek yaptığım için öncelikle ondan vazgeçemediğimi belirteyim. bana göre yapılması gereken kullanıcıların özellikle son dönemlerdeki kıyaslayıcı bilgi donanımlı müşterilerimizin tespit etmiş oldukları ve benimde onların fikirlerine katıldığım eksiklikler var . eksiklik tabiki olacaktır en nihayetinde insan unsuru var arada. önemli olan bunu dile getirirken üslubumuz kırıcı olmadığı gibi bize verilen cevaplarda da aynı hassasiyeti gösterilmesi bekleniyor tabiki. iletişim iletişim iletişim herşeyin püf noktası bu.ben istekleri sıralamak istiyorum.

1- Benim müşterilerimde 12 müşterimin ortak sıkıntısı Go shop manager taksit döküm leri için kasa modülünde tahsilat yapıldığı zaman müşteriye verilen döküm formatının diğer taksitli satışlardan eksik olması. cari hesap bakiyesi bazında belirlenen taksit sayısına bölünmesi...shop manager bunu fatura fatura getirmekte.buda müşteri geldiğinde taksit tutarım ne kadar dediğinde ay içinde birden fazla hareketi varsa bunu elle toplamak zorunda kalıyor kullanıcıya bu gerçekten eziyet olmakta...skonsol2 deki hareket alanımızın kısıtlı olması gerçekten bundanda çok şikayetçiler

2- tiger2 de sipariş ekranında sevk edilenlerin renginin değişik olması. ayrıca sipariş ekranında toplam sipariş miktarı ve tutarı karşılanan miktar ve tutarı bekleyen miktar ve tutarı irsaliyelenen sipariş miktar ve tutarı faturası kesilen sipariş miktar ve tutarı şeklinde sağ atarafa doğru bu kolonları görebilmek istemekteler

3-tiger2 deki yeni risk hesaplama yada kısacası yeni risk yöntemini benim müşterilerimin %90 diyebilirim hiç beğenmiyorlar karmaşık bulmaktalar eski riski niye değiştirdiler biizm için sade ve anlaşılır bir haldeydi demekteler.

4-yedekleme ile ilgili işlemlerin programın ana menüsünde olabilmeli ve gerektiğind eotomatige bağlayabilmeliyiz demekteler

5-yapılan yenilikleri ek özellik paktei olarak bizlere ücretle satmaları hoş değil demekteler ben konuyu logo ile paylaşmalarını söyledim yapabileceğim birşey yok bu konuda çünkü

6- parçalı çek senet işlemlerinin progrmaın ana menüsünde finans altında diğer işlemlere yerleştirebilirler demekteler

7- şirket kredi kartı uygulamasının ve banka kredileri uygulamasının program içinde olmasını işstmeekteler.

8-VADESİ GELEN FATURA ÖDEMESİ ÇEK SENET ÖDEMESİ TAKSİT ÖDEMESİ BANAKA KREDİ ÖDEMESİ VE AYNI ŞEKİLDE VADESİ GELEN TAHSİLATLARIN HATIRLATILMASI VE HATIRLATMA SONUCUNDA MAİL RAPOR VEYA PRINTER EDİLEBİLME ÖZELLİĞİ OLMALI

9-navigator ile ilgili ciddi bir talep var. navigatoru çok beğeniyorlar fakat örnek tablo istemekteler.

10-bordro programında istekler mevcut. parametre tarih değişikliği atamalar bunula ilgili ayrıca bordro dökümlerine ilişkin alternatif bordro örnekleri koyulabilir.

11- kanun vergi mevzuat ile ilgili uygulamaların takip edilerek değiştirilen bir form varsa logo nun sayfasında örnek li form rapor döküm yayınlanabilmeli

12- resmi muhasebeye ilişkin yevmiye defteri kebir mizan bilanço gelir tablosu ve yansıtmaların ayrıca bilanço tanımlarının gelir tablosu tanımlarının alternatif örnekli olmalı demekteler.

benim müşterilerimin istekleri bu kadar dahası var ama ben yazmaktan yoruldum diyebilirim....