CARİ KARTA 3 ADET İNDİRİM UYGULAYABİLİRMİYİZ

Gönderen Konu: CARİ KARTA 3 ADET İNDİRİM UYGULAYABİLİRMİYİZ  (Okunma sayısı 637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yigani

• Yeni Kullanıcı
  • *
İYİ GÜNLER ARKADASLAR, CARİ KART İÇİNE 3 ADET İNDİRİM UYGULATIP FATURADA O KİŞİYE FATURA KESİLDİĞİNDE STANDART O İNDİRİMLERİ NASIL GETİREBİLİRİM.

Çevrimdışı mesutozaslan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: CARİ KARTA 3 ADET İNDİRİM UYGULAYABİLİRMİYİZ
« Yanıtla #1 : 22.05.2009, 12:54 »
ALT+5 YAPARAK 5 ADET DAHİ UYGULAYABİLİRSİNİZ. SATIŞ FATUTASI MALZEME SATIRI ÜZERİNDE İKEN TABİ...

Çevrimdışı yigani

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 23.05.2009, 12:53 »
FATURA ÜZERİNDE UYGULAMASINI BİLİYORUM . FAKAT  ÇOK BAYİLİK ÇALIŞMASI OLAN BİR FİRMADA FATURA KESEN KİŞİNİN BAYİLERE YANLIŞ İNDİRİM UYGULAMSINI ENGELLEMEK MAKSATLI BU İNDİRİMİ KARTTA YAPILMASINI VE FATURADA OTOMATİK GELMESİNİ DÜŞÜNÜYORUM. AMA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA CARI KART İÇİNDE TEK İNDİRİM ALANI VAR. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 25.05.2009, 12:41 »
cariye yapılacak iskontolar alım satım tanımlarından tanımlandıktan sonra yine alım satım tanımlarına girip satış koşulları satır yada fiş geneli şeklinde bi düzenleme yapabilirsiniz. bununla ilgili logo içerisinde doküman bulabilirsiniz.

Çevrimdışı Taner YILMAZ

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 01.06.2009, 02:40 »
çok kafa karıştırıcı bir soru olmuş bu çözümü elbet var ama işin içine cari tek başına girince.
Stokta sorun yok satır bazında 5 fatura toplamında sınır saınırım epey fazla iş görecek kadar sınırsız.şu cariye 5+3+5 şeklinde veremezsin ama bir yolu mutlaka vardır.
Hadi arkadaşlar ince konu buda yardımlaşalım.