Profesyonel Arkadaşlara bir sorun olacak..

Gönderen Konu: Profesyonel Arkadaşlara bir sorun olacak..  (Okunma sayısı 579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
Bir arkadaşta go plus ve lks2 var. 2 ayrı işyerinde. Go plus ı kullanmaya başladıktan sonra LKS2 yi sevmemeye başladı. LKs2 deki fşrmaları mevcut olan plusa aktarmaya karar verdi. Fakat plusta aktif olarak kullandığı 4 firma lks2 de ise herbirinde en az 3 alt dönem olan 5 tane firması var.. lks2 1,85 versiyon. Yani lks2 deki tüm firmaları plus a aktarmak istiyoruz. Bu 2 db yi nasıl birleştirebilriz?

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
Ynt: Profesyonel Arkadaşlara bir sorun olacak..
« Yanıtla #1 : 16.01.2011, 23:17 »
Selamlar
database lerdeki bilgileri birleştirmenin birden çok yöntemi var..

Ama sonuçta her yöntem birleştirmenin sonuçlarınıda üstlenecek sorumluluk gerektirir.

Bu yüzden bu tür durumlarda forumlarda bu konularda bilgi alma yönteminiz siz belirli bir noktaya kadar gelip tıkandığınız noktalarda destek istemektir.

Sorunuza bu anlamda vereceğim en mantıklı cevap en yakınınızdaki bir logo veya sql konusunda destek alacağınız bayi aramanıza yönlendirmektir.

Kolay Gelsin

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
Ynt: Profesyonel Arkadaşlara bir sorun olacak..
« Yanıtla #2 : 17.01.2011, 21:41 »
İyide ben logo satan bi bayiyim ben sadece bir akıl almak istedim okadar. BEnimde uygulayacağım yöntem var ama daha önce başına gelmiş veya uygulamış arkadaşlar varsa onların tecrübelerinden faydalanmak ve bilgiyi paylaşmak istedim. Saygılarımla...