ik sicil kartı rapor bağlantısı

Gönderen Konu: ik sicil kartı rapor bağlantısı  (Okunma sayısı 1897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cansaraloğlu

• Yeni Kullanıcı
  • *
ik sicil kartı rapor bağlantısı
« : 20.01.2014, 17:18 »
üstadlarım sizden ricam şu...

ik sicil kartındaki "ikinci adı" alanına ek ödemeleri yazıcam ve bunu personel listesi raporunda ek ödemeler kolunu oluşturup oraya yansıtıcam...bana yol yordam gösterirseniz memnun olurum...

Çevrimdışı Aziz Gökmen

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: ik sicil kartı rapor bağlantısı
« Yanıtla #1 : 23.01.2014, 14:41 »
sicil kartında sağ fare tuşuyla açılan ödeme kesinti bilgileri kısmına ek ödemeyi girebilirsiniz. tabi önce ek ödemeler menüsüne standart ek ödemeler haricinde bir ek ödeme de bu rakamı gösterecek iseniz tanımlama yapmanız gerekir.

Çevrimdışı cansaraloğlu

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 23.01.2014, 20:59 »
biraz bakındım ve çözdüm durumu sanırım genede sağolun...sicil kartında ikinci adı alanına ek ödeme yazıp bunu personel listesi raporunda  ikinici adı standart alanı oluşturup kolona ek ödeme diyerek ilave yapıcam rapora oldu bitti sanki :)

Çevrimdışı MehmetYavuz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 24.01.2014, 10:14 »
Ek ödemeleri neden ek ödemede tutmayıpda, sicil kartına alırsınız anlamadım. bunun için yer var. olmasa anlarımda. sicil kartının ikinci adı ek ödeme mi olacak? her sicil kartına bir adet ek ödeme yazabilirsiniz bu durumda. peki 2-3 ek ödeme varsa bu durumda ne yapacaksınız?

Çevrimdışı cansaraloğlu

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 24.01.2014, 13:45 »
Üstadım sicil kartında evet ödeme bilgileri var oraya ücret yansıtıyorsun ama ek ödemede olursa o şahsa, sicil kartında herhangi bir alana yazalım dedik en uygunu "ikinci adı" kısmı geldi olay bu...dediniz gibi ek ödeme 2-3 oldumu artık başka boşlukları doldurucaz :)

Çevrimdışı MehmetYavuz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #5 : 24.01.2014, 16:29 »
Can Bey, Aziz Beyde anlatmış. bu iş için özel olarak yer hazırda var zaten :) varken burayı kullansanız daha sonra başınız ağrımaz. tercih meselesi tabi. yiğit yoğurt olayı :)

sicil kartında sağ fare tuşuyla açılan ödeme kesinti bilgileri kısmına ek ödemeyi girebilirsiniz. tabi önce ek ödemeler menüsüne standart ek ödemeler haricinde bir ek ödeme de bu rakamı gösterecek iseniz tanımlama yapmanız gerekir.