ACİL DESTEK ARKADAŞLAR

Gönderen Konu: ACİL DESTEK ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
ACİL DESTEK ARKADAŞLAR
« : 19.11.2012, 11:46 »
Arkadaşlar merhaba benim sorunum sipariş fiş dökümün de bazı alanları nasıl getiririm derdindeyim bana destek olursanız sevinirim. konuyu anlatayım size şimdi tablolu malzeme sınıf ürünlerimiz var bunlar renk ve beden olarak oluşturuluyor benim istediğim ise aşağıda oluşturacağım şanlona göre alanların getirilmesini istiyorum tanımlı alan veya SQL info ile ..

renk numaraları                                                                                                         miktar   birim fiyat          tutar
model no.            1              2             3          4            5             6              7             8             9           12           10 tl             120 tl

6542                  krmz         syh         bejj
                            5               4           3     

şimdi konu çizelgeyi anlatayım hangi alan nedir

model no olan yer : malzeme sınıfı kodu

renk noların altında ki yerler  oluşturulan malzeme tablosuna göre alt stoklar yani ; 6542_krmz, 6542_syh,6542_bejj

renk kodlarınınn altındaki miktarlar ise sipariş fişinde ki alt malzeme nin miktarları

yani işin özü şu sipariş fişin de 6542 malzeme sınıfını seçiyoruz miktar yerinde sağ tık malzeme tablosu diyip hangi renkten çıkış oluyorsa ilgili rengin miktarına yazıyoruz  işte benim istediğim ise 6542_krmz 5 yazmışsak krmz yazıp miktarını altına bejj 3 yazdıysak bejj yazıp altına 3 getirmesini isitorum lütfenn acill destek .
« Son Düzenleme: 23.11.2012, 12:59 Gönderen: ozankilic »

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Ynt: ACİL DESTEK ARKADAŞLAR
« Yanıtla #1 : 19.11.2012, 12:23 »
İlgili alanların set edildiği bir DB yok bende olsa idi bir rapor denemesi yapabilirdim...

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
Ynt: ACİL DESTEK ARKADAŞLAR
« Yanıtla #2 : 19.11.2012, 15:33 »
ya bu probleme bir destek yokmu lütfennn