Kaydetme işlemi tamamlanmamış kayıt (lar)

Gönderen Konu: Kaydetme işlemi tamamlanmamış kayıt (lar)  (Okunma sayısı 1311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uyducu

• Yeni Kullanıcı
  • *

Programı açtığımımda Kaydetme işlemi tamamlanmamış kayıt (lar) görüntülemek istermisiniz diye bir ibare çıkyor düzeltemiyorum ne yapabilirim çıkan seçeneklerde tamamı seçtiğimde ise bu sefer de ise Taslaklarınızı yüklerken hata oluştu yine tamam diyorum açılan sayfa boş çıkıyor

Çevrimdışı burakkaplan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Kaydetme işlemi tamamlanmamış kayıt (lar)
« Yanıtla #1 : 07.01.2013, 15:23 »
İZLE-SECENEKLER GECICI VERİ KATOLOGU ADI KITLENMISTIR BUNUN ICIN C YE GIR AUTO SAVE DOSYA ICERIGINI SIL DUZELIR...

YADA IKINCI ALTERNATIF GECICE VERI KATYOLOGU KARSINA SEN BIR UZANTI BELIRT...

Çevrimdışı uyducu

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 07.01.2013, 15:42 »
autosave yi boşalttım olmadı diğer dediğinizi ise ben yapamadım

Çevrimdışı tnoktak

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 08.01.2013, 09:45 »
İzle seçeneklerden "tamamlanmamış kayıtlar seçeneğini devre dısı bırak"ı işaretlersen  sorunu komple ortadan kaldırır...

Çevrimdışı burakkaplan

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 08.01.2013, 11:37 »
SORUNU KOMPLE ORTADAN KALDIRMAK COZUM OLMAZ ELEKTRIK GITTI NERDEN GORUCEK YARIDA KALAN ISINI BASAMI DONUCEK HAYIR KARDESIM C YE GIR MESELA SAVE ADINDA DOSYA OLUSTUR SONDA IZLE SECENEKLERDEN GECICI VERI KATOLOGUNUN KARSINA SENIN DOSYANI SEC ORDA O GOZUKSUN YANI SAVE ADINDA OLUSTURDUGUN DOSYA BU SON VE KESIN COZUMDUR...

Çevrimdışı zxcvbnmöç

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #5 : 30.09.2019, 22:29 »
SORUNU KOMPLE ORTADAN KALDIRMAK COZUM OLMAZ ELEKTRIK GITTI NERDEN GORUCEK YARIDA KALAN ISINI BASAMI DONUCEK HAYIR KARDESIM C YE GIR MESELA SAVE ADINDA DOSYA OLUSTUR SONDA IZLE SECENEKLERDEN GECICI VERI KATOLOGUNUN KARSINA SENIN DOSYANI SEC ORDA O GOZUKSUN YANI SAVE ADINDA OLUSTURDUGUN DOSYA BU SON VE KESIN COZUMDUR...

bu işlemi yapıyorum ama hata alınca, tamamlanmamış kayıtlar programı tekrar başlatınca gelmiyor.Başka bir çözüm varmıdır acaba .ver 2,57