Logo - GO 3

Gönderen Konu: Logo - GO 3  (Okunma sayısı 962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esin Yapı

• Yeni Kullanıcı
  • *
Logo - GO 3
« : 15.06.2015, 13:27 »
Logo nun yeni çıkardığı GO 3 proğramı hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Lem paketi olanlara sene sonuna kadar ücretsiz değişim sağlıyormuş. Tavsiye eder misiniz? değiştirmeye değer mi? Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı impluses

• Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: Logo - GO 3
« Yanıtla #1 : 15.06.2015, 13:47 »
bence lem kapsamında ücretsiz geçiş için lisans anahtarlarınızı temin edin ama bir kaç sürüm çıkana kadar geçişi yapmayın

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #2 : 15.06.2015, 14:29 »
Mayıs Ay'ı itibariyle geçerli Lemi olanlar ücretsiz gecicek .

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 15.06.2015, 18:36 »
Mayıs Ay'ı itibariyle geçerli Lemi olanlar ücretsiz gecicek .
bu çok iyi haber.
yalnız, demo sürümü kurdum ve biraz kurcaladım.
masaüstüne serbestçe kısayollar/araçlar eklenmesi dışında hiçbir artısını göremedim.
go plus'tan kat be kat karmaşık ve kullanışsız buldum. daha çok yol alması gerekir diye düşünüyorum...

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 15.06.2015, 19:12 »
Maksat beatifull accounting , Güzel muhasebe Sloganı , pek cok şey değişecek ama alışması zaman alacak

Çevrimdışı Özcan

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 02.07.2015, 10:29 »
     2007 den beri logo kullanıyoruz lks- goşhop - goplus kullanımı rahat fakat bazı ihtiyaçlarımızı çözmesi konusunda hiç oralı olmadığını görüyoruz GO3 ÇIKARMIŞLAR ama incelediğimden değişen bir şey yok canlı yüzü gitmiş soluk yüz gelmiş ara yüzleri.
Günümüzde pek çok firma ihtiyaç duyduğu zaruri hale gelen TEKLİF MODÜLÜ, SÖZLEŞME, PROJE YÖNETİMİ, Artık Olması gerekmez mi

Karma Kolinin Etkin Çalışması gerekmez mi

ismi var kendisi yok

Günümüz Yazılımları Artık Müşteri Odaklı çalışıyor Müşteri İhtiyaçları doğrultusuna göre hareket ediyor.

Sonuçta Biz Firmaların Hepsi de Müşteri Odaklı Çalışıyoruz Müşteri ne istiyorsa ona göre hareket etmek zorundayız BENCE LOGODA BU DOĞRULTUDA GİTMESI GEKEKİR GİDİYORSADA ÇOK GERİDE KALIYOR.

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #6 : 07.08.2015, 10:47 »
bu programı kurdum ama siyah beya ya? renklendirilmiyor mu birde ekstre v.s. alındığında yazıların olduğu alt arka plan koyu giri çıkıyor?

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #7 : 07.08.2015, 11:09 »
Yapılan bu çalışma Logoyu tabletlerde de çalışır hale getirmek için yapılmıştır. Logo piyasada bulunan birçok paket programa göre çok daha fazla modül ve geliştirme araçları sunmaktadır. Geliştirilmesi konusunda evet teklif modülü, sözleşme modülü gibi modüllerinde artık standart hale getirilmesi gerekir.

GO3'ün kullanımı konusunda ise alışık olmadığımız için biraz karışık gibi geliyor ama bunun altında yatan neden bence şöyle. Her kullanıcı yetkilerle sınırlandırılsın ve her kullanıcı kendine ait bir Logo kullanım deneyimi yaşasın diye. Olayı aslında bir nevi windows masaüstüne benzetebiliriz.

Go Plus'tan geçiş konusunda ise tavsiyem çok daha erken diye düşünüyorum. Sahada çok iyi test edilmesi ve geri dönüşlerle birlikte stabil hale gelmesi gerekir. Acele etmeyin derim.

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #8 : 07.08.2015, 12:39 »
Yapılan bu çalışma Logoyu tabletlerde de çalışır hale getirmek için yapılmıştır. Logo piyasada bulunan birçok paket programa göre çok daha fazla modül ve geliştirme araçları sunmaktadır. Geliştirilmesi konusunda evet teklif modülü, sözleşme modülü gibi modüllerinde artık standart hale getirilmesi gerekir.

GO3'ün kullanımı konusunda ise alışık olmadığımız için biraz karışık gibi geliyor ama bunun altında yatan neden bence şöyle. Her kullanıcı yetkilerle sınırlandırılsın ve her kullanıcı kendine ait bir Logo kullanım deneyimi yaşasın diye. Olayı aslında bir nevi windows masaüstüne benzetebiliriz.

Go Plus'tan geçiş konusunda ise tavsiyem çok daha erken diye düşünüyorum. Sahada çok iyi test edilmesi ve geri dönüşlerle birlikte stabil hale gelmesi gerekir. Acele etmeyin derim.

şuanda gözlemlediğim go3 e girilen herşey.go plustada çıkıoyor. sanırım veri tabaları aynı. Go plustan devam etsek sorun olur mu acaba bir müddet daha? ancak go3 ün kurulumu yapıldı şuan pcde?

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #9 : 07.08.2015, 12:51 »
Teknik olarak bi problem olmaz , Logonun veritabanı tüm windows uygulamalrı icin aynı ,

Yani Logo start 2.33 de kullandıgınız ürünü , tiger Enterprise 2.33  de de kullanabilirsiniz , Çünki mantık Form Bazlıdır Db bazlı degil .

Goplus setiniz Go3 geçişi sonrası kitlenebilir .

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #10 : 07.08.2015, 13:35 »
Teknik olarak bi problem olmaz , Logonun veritabanı tüm windows uygulamalrı icin aynı ,

Yani Logo start 2.33 de kullandıgınız ürünü , tiger Enterprise 2.33  de de kullanabilirsiniz , Çünki mantık Form Bazlıdır Db bazlı degil .

Goplus setiniz Go3 geçişi sonrası kitlenebilir .

Şuanda bir sorun yok sıkıntısız kullanabiliyoruz.go plus ürünümüzü.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #11 : 07.08.2015, 14:22 »
Belirli bir zaman sonra setler kilitlenecek ,ilginc olan bu geçişi size sağlayanlar tarafından bu bilgilere sahip olmamanız !

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #12 : 07.08.2015, 21:38 »
go3 te raporlar ve ekstre aldığımda arka plan koyu gri çıkıyor bunu nasıl gideriririz?

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #13 : 07.08.2015, 21:40 »
Izle seçeneklere bakınız .

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #14 : 10.08.2015, 14:35 »
Izle seçeneklere bakınız .

gölgeli arka plan kapalı. ama tüm formlar,ekstreler v.s. arka plan gölgeli koyu çıkıyor.