ŞU SENARYOYU UYGULAYABİLRMİYİM?

Gönderen Konu: ŞU SENARYOYU UYGULAYABİLRMİYİM?  (Okunma sayısı 1037 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı recer

• Logo Kullanıcısı
  • **
ŞU SENARYOYU UYGULAYABİLRMİYİM?
« : 06.05.2011, 13:41 »
merhabalar;
     biz boya üretim firmasıyız.müşterilerimize çeşitli dönemlerde belirli ürün gruplarında kampanyalar yapmak istiyoruz.şöyle bir örnek verecek olursam ben bayilerime şöyle bir teklifde bulunuyorum.diyorumki siz bana 5.ay içerisinde belirli tarihlere kadar(ör 2 ay) alacağınız ürünler için  çeki hemen verin(yani 5. ayda çeki vermesi gerekiyor) ben size 2 ay boyunca şu şu ürünlerde şu kadar iskonto vereceğim.
       yani A firmasına 5.ay kampanyamızı anlattık.karşılığında bize daha henüz hiç bir sipariş vermeden 50 bin tl lik çek verdi.biz bayimize 50 bin tl borçlandık.bunu biz go plus a işleyeceğiz. firma bize  6.ayın 10 unda 25 bin tl lik  sipariş verdi bu sipariş fatura edilirken kampanya dahilinde fatura etmemiz gerekiyor.sonra 7. ayda 30 bin tl lik sipariş verdi dolaysıyla 5 bin tl kredinin dışına çıkmış oldu ve biz buna kampanyayı uygularken bu durumda bizi uyarması gerekecek bunları yapmak mümkünmü go plusda.yardımlarınıza teşekkürler.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: ŞU SENARYOYU UYGULAYABİLRMİYİM?
« Yanıtla #1 : 06.05.2011, 14:22 »
aldığınız çeklerde, kestiiğiniz fişlerde, fiyat ve kampanya koşullarında ticari işlem grubu işinizi görebilir.

Çevrimdışı recer

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 07.05.2011, 00:49 »
ilgine teşekkürler,ticari işlem grubu derken biraz açarsanız sevinirim.kampanya kartlarında uygulayabileceğim senaryolar konusunda go plus da ilgili komutların açıklamalı dökümanlarnı nerden bulabilirim.teşekkürler.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #3 : 07.07.2011, 11:33 »
harika bir soru bu olayın çözümünü birazdaha açacak bir arkadaş varmı??