Cari Hesap Ekstresi

Gönderen Konu: Cari Hesap Ekstresi  (Okunma sayısı 1746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emmarsevim

• Logo Kullanıcısı
  • **
Cari Hesap Ekstresi
« : 04.06.2011, 16:36 »
Cari hesap ekstresine aylık toplamlar ve bakiye bilgisi ve vadeli gelmemiş çekleri ve toplam risk şeklinde bilgileri nsıl ekleriz?

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: Cari Hesap Ekstresi
« Yanıtla #1 : 04.06.2011, 18:12 »
bunların hepsi farklı birer rapor zaten, bi kısmı ekstreye sığdıralamayacak kadar büyük olabilir

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #2 : 09.06.2011, 10:12 »
Merhaba,

Bu nasıl bir rapor isteği böyle :)
Eğer siz bunları a4 e sığdırın bendende rapor sözü size

Kolay gelsin.

Çevrimdışı emmarsevim

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #3 : 09.06.2011, 12:18 »
Ödenmemiş çek ve senet ve risk durumu standart boş tasarımlarda bu tip açıklamalar var ama ekstrede görünmüyor. Ekstrede Ocak Ayı faturaalrı bittikten sonra borç ve alacak toplamı ve bakiyeyi ve her ay bitimi bu bilgiler verile bilir mi?

merek1983

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09.06.2011, 12:18 »
:D vallah 1 puntoyla yazarlarsa belki sıgdırabilir

Çevrimdışı yejan

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Ağızdan çıkan söz namludan çıkan kurşun gibidir.
« Yanıtla #5 : 09.06.2011, 19:17 »
Excell den dış veri ile ayrı sayfalara çekilebilir ve gerekli bilgiler tek sayfada birleştirilebilir. Ugraşmak lazım

merek1983

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 16.06.2011, 11:10 »
:D ya gine yazmadan edemedim dll objec kullan :D bu rapor p açtıgında direk önüne düşün

Çevrimdışı EFA

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • --- New Generation Solutions ---
« Yanıtla #7 : 20.06.2011, 17:56 »
Anlamadım gitti, bu kadar lakayt bir soru değildi ama cevaplar hayet lakayt olmuş. Çok mantıklı ve de çokca talep edilelen bir rapor. Bunu benden farklı bir programda özellikle demir çelik ve kömür pazarlama sektöründe çok talep eden olmuştur ve de verilmiştir. Bu bahsedilen değerler raporun en altında farklı bandlarda sunmuştur. Quick report kullanan olmuşsa orda composite report özelliğiyle yapmıştım. Selametle.

merek1983

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 20.06.2011, 23:44 »
:D sen durumu yanlıs anlamısın olabilirsin biz tartıstıgımız konu hepsini tek bir a4 forma tında olamıyacağı  nı tartisiyoruz ve burda gayri ciddi olan bir konuda yok burası insanları paylaşım yaptıgı ve birazda olsa yazılanları okuyup tebesüm edip bir ortam bence ciddiyet tabi önemli ama unutmayın biz insanın herkezin karakteri ve kişiligi farklı  bu sitede bu raparu tasarlıyacak ve yapacak cok kişi var ama ileri seviye bir rapor bu özel programlar kullanılarak zahmetle emekle hazırlanıyor

İşin Aslı bu rapor elimde mevcut ama bu raporu paylaştığım zaman bütün bayi arkadaşlarımın emeklerinde  çöpe atmıs ola cam :(

basit konularda elimden geleni yaparım ama bu tarz raporları lütfen yetkili bayi arkadaşlara yaptırın teşekkür ederim

Çevrimdışı emmarsevim

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #9 : 21.06.2011, 09:44 »
Forumlarda kapitalist olmuş

Çevrimdışı EFA

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • --- New Generation Solutions ---
« Yanıtla #10 : 21.06.2011, 15:53 »
Merek1983 kullanıcısı bak nasılda itiraf ettin, bunu ben hazırlattım / hazırladım diye. Ama x programda bu standart var. Bizim için logo ne derse doğrudur, onun dışandaki "öteki"dir ya.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #11 : 21.06.2011, 19:08 »
Merhaba,

Öncelikli olarak üyelerin nerleri verip neleri vermeyeceğine çok karışamayız.

Kapitalist bir form olduğumuzu düşünüyorsunuz, demekki siteyi hiç incelememişsiniz diye düşünüyorum.
Logo yazılım A.Ş. yazılım geliştirirken X programda standart var bizde de standart olsun gibi bir mantıkla geliştirmiyor.
Ha bunu istiyorsanız oluşturulabilir.
Ama size söylediğim gibi öncelikle
1. A4 e sığmaz.
2. Bunu burada sizin için kimse hazırlamaz.

Bu en önemlisi.
3. "Ben böyle bir rapor hazırlıyorum, şurasında takıldım." demiş olsaydınız yardımcı olunurdu.
Farkındaysanız sitede armut piş ağzıma düş şeklinde bir yaklaşıma girenlere doğru düzgün cevap bile verilmiyor.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı emmarsevim

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #12 : 23.06.2011, 10:50 »
Administrator ark.

Dikkat etmediğiniz şu; A4 raporuna sığmadığı, çok zaman harcanacağı belirtildiğinden ısrar etmedim. Pişmiş elma yemekte istemediğim aşikardır. Zaten yeni üye olduğumuhalde forumda gayri ciddi tavır takınan arkadaşlara bile bir itirazım olmadı.  Daha anlayışlı bir açıklama yazabilirdiniz...