Tiger2 ver.2.10.00.00 'dan Tiger Plus'a geçiş yardım...

Gönderen Konu: Tiger2 ver.2.10.00.00 'dan Tiger Plus'a geçiş yardım...  (Okunma sayısı 1559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
Tiger2 ver.2.10.00.00 'dan Tiger Plus'a geçiş yapmak istiyorum. Geçiş yapmadan önce hangi ara sürümlere geçiş yapayım yoksa direk tiger plus a mı geçiş yapayım. Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Aslında Program diye bi şey yoktur ,ve hemen hemen LOGO'nun DB ' si tüm paketler için aynıdır ,sadece Formlar ve Flag lar ile erişim değişiklikleri vardır ,

En sağlam yol tiger2 den tiger plus 2.10'a geçin sonra tiger plus'ı eger SQL versiyonununuz 2005 ve üzeri ise 2.20.01' e geçebilirsiniz ve yine tavsiye 1 hafta sonra 2.21 çıkacak bu işlemi o zaman yapmanız faydalı olacaktır .

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
cevabınız için teşekkür ederim. Yanlış anlamadıysam sizin dediğiniz şöyle : Tiger2 ver.2.10.00.00 'dan Tiger Plus 2.10.00.00 a geçiş yapın. Tiger plus'a geçiş yaptıktan sonra da hiçbir ara versiyona geçiş yapmadan direk 2.20.00.01 versiyonuna geçiş yapmam gerektiğini belirtiyorsunuz.
Peki ara versiyonlara geçiş yapmadan direk böyle bir geçiş yaparsam sorun olmazmı database'de yada programda.

Cevabınız için şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
SQL 2005 ve üzeri ise sorun olmaz , olsada çözümü var . Ama DB 'in küçükse ve zamanın var ise 3'er 3'er git ,

2.10,214-2.18.2.21 bunu da 10 gün sonra yap yeni versiyon çıkacak .