İndirme Sorunu

Gönderen Konu: İndirme Sorunu  (Okunma sayısı 1291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esin Yapı

• Yeni Kullanıcı
  • *
İndirme Sorunu
« : 15.03.2008, 15:17 »
Bir kaç aydır ftp://download.logo.com.tr/Kobi_Urunleri/LKS2/VERDEG/ sayfasından versiyon değişimlerini indirmekte güçlük yaşıyorum. Aynı sorunu yaşıyan varmı acaba? Eğer iligilenen arkadaşlar varsa Logo ya bildirsin. Ben birkaç defa mesaj çektim ama bir türlü düzeltmediler. Daha önceleri en fazla 1 saat de indiriyordum. şimdi 12 saatde indiremiyorum. Başka yerlerde denedim olmuyor. Saygılar.

Çevrimdışı sanaltarak

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: İndirme Sorunu
« Yanıtla #1 : 17.03.2008, 12:37 »
Bende günlerdir uğraşıyorum ama sonuç alamadım. data1.cab dosyası bir türlü inmiyor.

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
İndirme Sorunu
« Yanıtla #2 : 17.03.2008, 14:39 »
arkadaşlar data1.cab dosyası lks2 indirirken %65 ile % 70 lere gelen bölüme tekabul eder flash get gibi indirme programı kullanırsanız yarım kalan yerden indirme işlemleriniz devam eder
sizler tesadüf site yogunken yada logo siteye yasak ederken denediyseniz olmayabilir
ama böyle bir sorun olsa sitede tüm kul.aynı şikayetlerde bulunurlardı
tekrardan denerseniz yeniden indirmeye çalışın eskisinin üstüne almayın
olacaktır bende indirdim 3-5 saat sürdü sizede hak veriyorum
kolay gelsin.

Exterider

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17.03.2008, 15:56 »
bencede bu konuda bir sorun var benimde indirme yaparken download hızım 3000 üzerinde ama burdan indirme yaparken 8 -9 kps ile çalışıyor bazan de sıfırlanıyor

Çevrimdışı Özcan

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 18.10.2008, 17:42 »
merhabalar ben işletme öğrencısıyım acaba vista uyumlu lks2 demo programına nasıl ulaşabılırım yardımcı olursanız sevınırım tşkler ve saygılar

Merhaba
Tek başına lks2 demo bir işiniz yaramazki sql 2005 kurman gerekiyor sql ayarları var ordan data yaratman lazım ondan sonra lks2 demo proğramını gerekiyor. Uzman biri gerekiyor anlıyacağınız.
Kolayı gelsin

Çevrimdışı Taner YILMAZ

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 04.01.2009, 15:21 »
evet problem var.
yogunluga denkgeliyor hep ancak gece 2-3 sıralarında veya getright türü bişeylerle indirin o size en iyi çözümü sunacktır.
Downloadta problem var kesikilk olursa yeniden başlar ama uyarı veriyorsa o zman logo ftp de aşırı yogunluktan dolayı kilitlenmeler oluyordur.