Versiyon degişimi

Gönderen Konu: Versiyon degişimi  (Okunma sayısı 2679 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı janawar

• Yeni Kullanıcı
  • *
Versiyon degişimi
« : 25.07.2008, 16:56 »
Arkadaşlar öncelikle bu konuyu yanlış yere actı isem sizlerden çok özür dilerim..Dün ben leptopuma lks 1.30 kurdum ve bu siteyi keşvettim benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim,bendeki lks 1.30 nasıl yülseltirim ve kularım nasıl ve hangisiteden indiririm bana bu konuda yol gösteren olursa çok minettar kalırım...Saygılar. ??? ??? ???

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
Ynt: Versiyon degişimi
« Yanıtla #1 : 25.07.2008, 17:02 »
ftp://download.logo.com.tr/Kobi_Urunleri/LKS2/VERDEG/Lks2_1.81.00.00_verdeg/LKS/

adresindeki dosyaları indir setup u çalıştır versiyon değişimini seç logo nun yüklü olduğu klasörü göster
güncelleme tamamdır.

Çevrimdışı janawar

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 25.07.2008, 17:15 »
ftp://download.logo.com.tr/Kobi_Urunleri/LKS2/VERDEG/Lks2_1.81.00.00_verdeg/LKS/

adresindeki dosyaları indir setup u çalıştır versiyon değişimini seç logo nun yüklü olduğu klasörü göster
güncelleme tamamdır.

Üstat inmiyor acaba ben mi indiremedim indirme yön.internet domload manager.

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #3 : 25.07.2008, 17:17 »
ben şimdi denedim iniyor.

data1.cab dosyasını download managerla indir de
diğerlerini normal yolla indir. dosyalar çok büyük değil.

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
« Yanıtla #4 : 25.07.2008, 17:28 »
Yükseltme yapmadan önce lütfen yedek alınız, ayrıca yüklemeye geçmeden önce logo ürünlerinde çıkış yapınız. Ardından yüklemeye geçebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı janawar

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 25.07.2008, 18:57 »
Yükseltme yapmadan önce lütfen yedek alınız, ayrıca yüklemeye geçmeden önce logo ürünlerinde çıkış yapınız. Ardından yüklemeye geçebilirsiniz.

Kolay gelsin.
     Üstat dosyaları indirdim ama yükleme nasıl olacak setup göremedim.

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 26.07.2008, 08:20 »
FTP adresinden tüm dosyaları indirdiğinizden emin olunuz. SETUP.EXE dosyası ile yüklemeye başlayabilirsiniz. FTP de mevcut 17 dosya ve birde setupdir klasörü olması gerekiyor ekssik dosyalarınızı tamamlayıp ondan sonra yüklemeye geçiniz

Kolay gelsin.

Exterider

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 09.08.2008, 21:57 »

Kolay gelsin.

hocam adam yeni yüklemiş neyin yedeğini alacak

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #8 : 10.08.2008, 12:52 »

Kolay gelsin.

yedek alışkanlık olmalı

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #9 : 21.08.2008, 13:49 »

Kolay gelsin.

yedek alışkanlık olmalı

:) biraz eksik okumuşum. 1.30 kurulu ve yükseltme diyince ilk aklıma gelen YEDEK oluyor. memorphin in dediği gibi bende iyi alışkanlık olmuş, inanki farketmedim bile :)

Çevrimdışı gökdik

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #10 : 09.10.2008, 09:07 »
arkadaşlar hazır versiyon değişimi yükleme konusu açılmışken çok acil bir sorum olacak.yardımcı olursanız sevinirim.ben mm2 kullanıyorum.(bordro dahil) şimdi b.sayara versiyon değişimi indirdim.diğer bilgisayarlarda çalıştır dediğimde çalıştığı halde.mm2 nin yüklü olduğu b.sayarda ısrarla hata mesajı veriyor.hata mesajında ise.şu yazıyor:
(5004 :ox80070005)lütfen başlatmış olduğunuzx bir kurulum varsa tamamlayınız.....

ama benim öyle bir durumum yok.ne yapabilirim.teşekkürler şimdiden

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #11 : 09.10.2008, 10:37 »
başlat \çalştır\msconfig yaz
orada başlangış parametrelerinde sqlserver hariç diğerlerini kaldırıp bilgisayarını yeniden başlatmayı dene
sorun muhtemelen başlangıçta yüklenen bi şeyden olabilir.

Çevrimdışı mechul77

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #12 : 24.12.2008, 17:43 »
arkadaşım bende lks2 1.55 sürüm var. Ben ilk defa sürüm yükseltme yapacağım mümkünse ne şekilde olcağını adım adım yazarsanız sevinirim.bu istememim nedeni lks satan arkadaş logo destek vermiyor go almanız gerekiyor.o yüzden nasıl yapıldığını öğrenmem gerekiyor bende ft+kasa+çek senet+cari+stok modülleri var.yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #13 : 25.12.2008, 10:07 »
****önemli
1.55 i 2 kullanıcı kullanabiliyordu. versiyon değişimi yaparsan tek kullanıcıya düşersin haberin olsun.
birde güncelleme yapmadan önce kesinlikle program klasörünün ve veritabanının yedeğini
almayı unutma.

ftp://download.logo.com.tr/Kobi_Urunleri/LKS2/VERDEG/Lks2_1.83.01.01_verdeg/LKS

adresine gir bütün dosyaları ve setupdir klasörünü indir.
indirdiğin dosyalarda setup.exe var onu çalıştır, sorulduğunda versiyon değişimini seç

yükleme bitince lks sys ye gir yönetim-firmalar-sağ tuş firmaları güncelleme yap işin tamamdır.

Çevrimdışı mechul77

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #14 : 25.12.2008, 16:39 »
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bendeki  lks yalnız 1.55 versiyonlu 3 kullanıcılı versiyonu yenilersem tek kullanıcılıyamı düşer. ozaman  işime yaramaz çünkü işyerinde 2 kişi kullanıyoruz.bununla ilgili ne yapmam lazım yardmcı olurmusunuz.
« Son Düzenleme: 26.12.2008, 09:12 Gönderen: mechul77 »