1.89 sürümleriyle Windows 7 işletim sistemi desteklenmektedir

Gönderen Konu: 1.89 sürümleriyle Windows 7 işletim sistemi desteklenmektedir  (Okunma sayısı 1028 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ARSLAN_Aslan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • yazilimyeri.com
22.10.2009 tarihinde yayımlanan Microsoft Windows 7 işletim sistemi ile güncel ürün ve sürümlerimizin uyumluluk testleri gerçekleştirilmiştir;
Ticari sistem ürün grubumuz 1.89 sürümleriyle, İnsan Kaynakları ürün grubumuz 3.8 sürümleriyle birlikte Windows 7 işletim sistemi desteklenmektedir.

Dikkat:  Windows 7 kullanıcı hesap denetimi (User Account Control-UAC) güvenlik ayarlarından dolayı, programların ilk çalıştırılması sırasında uygulama dosyaları üzerinde farenin sağ klik menüsünde yer alan Yönetici Olarak Çalıştır (Run As Administrator) seçeneğiyle çalıştırılması gerekmektedir.

http://www.logo.com.tr

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhaba bizim şirket olarak Server'imizde Windows Server Enterprise kullanıyoruz. Diğer Makinalara Clientlere Windows 7 Kurup Çalıştırmak istiyoruz. Fakat "Dikkat:  Windows 7 kullanıcı hesap denetimi (User Account Control-UAC) güvenlik ayarlarından dolayı, programların ilk çalıştırılması sırasında uygulama dosyaları üzerinde farenin sağ klik menüsünde yer alan Yönetici Olarak Çalıştır (Run As Administrator) seçeneğiyle çalıştırılması gerekmektedir." denilmektedir. Ben Windows 7 'yi Cliente kurdum Sağ tuş yaptım ama Yönetici olarak çalıştırmak için seçeneğin pasif olduğunu gördüm. Bunu nasıl giderebilirim yardımcı olur musunuz? Saygılar.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
windows kullanıcısındaki yetkilerden kaynaklanabiliyor. yeni bi kullanıcı açıp bağlanın düzelir