gold v4,55 ekstre ve raporlarda sorunn

Gönderen Konu: gold v4,55 ekstre ve raporlarda sorunn  (Okunma sayısı 797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
gold v4,55 ekstre ve raporlarda sorunn
« : 26.10.2007, 21:03 »
gold v4,55 ekstre aldıgım zaman veya herhangi bi rapor aldıgım zaman
diyelim ekran raporu ile 5 sayfalık bi ekstre aldım
sadece son sayfayı görebiliyorum ileri geri ok tuşllarını kullanamıyorum yani geri gidemiyorum.
ayrıca yazdır butonuda işlevsiz olarak kalıyor yazdır dediğim zaman hiç bi hareket yok.

ben olayı bi şekilde çözdüm ama bu sadece geçici bir çare
ekstre alırken excel dosyası olarak alıp sonra tekrar ekran raporuna döndüğüm zaman yukarda anlattıgım problemler golddan çıkana kadar çözülmüş oluyor.fakat golda gir çık aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum. gelde bunu patronlara veya alt birimdeki arakdaşlara anlat illaki sorunun tam çözümünü istiyorlar.

bilmem anlatabilddimmi sorunumu yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Ynt: gold v4,55 ekstre ve raporlarda sorunn
« Yanıtla #1 : 27.10.2007, 08:46 »
Merhaba ;

İZLE \SEÇENEKLER \ den ekranda görüldüğü gibi sizin belirleyeceğiniz ortak bir klasörün seçilmesi gerekir...Tüm terminallerde aynı path ve katalogu vermelisiniz....TEMP ler o katalogda geçici olarak rapor esnasında oluşur...

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 27.10.2007, 10:49 »
tşk ederim fakat problemim çözülmedi ve ayrıca manuel olarak yaptıgım geçici çözümüde devre dışı bıraktı (ekstre alırken excel dosyası olarak alıp sonra tekrar ekran raporuna döndüğüm zaman yukarda anlattıgım problemler golddan çıkana kadar çözülmüş oluyor.) şeklinde de yapsam artık rapor alamıyorum. :(

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #3 : 27.10.2007, 12:15 »
saolasın sorunu çözdüm
userlar server üzerinde dosya değişimine yetkisi oldugu için bu sorun kaynaklanıyorü
user lar için ortak bi klasör açtım tam denetimli
ve dediğiniz üzere izinler/seçenekler den açtıgım tam denetimli klasöre mapledim sorun halloldu.
çok tşk ederim