BU FORUMUN AMACI NEDİR?

Gönderen Konu: BU FORUMUN AMACI NEDİR?  (Okunma sayısı 2097 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BehzatGuvenc

• Ziyaretçi
BU FORUMUN AMACI NEDİR?
« : 25.11.2007, 16:17 »
BÖYLE BİRSEY OLMAZ.
VERİLEN CEVAPLAR SURAYI ARAYIN SUNU ARAYIN SORUN BOYLE BİRŞEY OLMAZ. BEN O ZAMAN NEDEN BU FORUMDA ZAMAN KAYBEDEYİM İLGİLİ KİŞİLERİ DİREKT ARARIM. 
FORUM YÖNETİCİLERİ BU KONUDA BİR AÇIKLAMA YAPARMISINIZ?

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: BU FORUMUN AMACI NEDİR?
« Yanıtla #1 : 25.11.2007, 21:15 »
Böyle bir argesif davranış olmaz arkadaşım. Forumda herkes ne cevap verdiğinin farkında biz kullanıcılara derinlemesine bir ayrıntı verdiğimiz zaman sql komutlarını uygulatmaya kalktığımız zaman bunu nasıl yapacağını bilmeyen bir adam kalkıp bize güvenipte yanlış bir işlem sonucu datalarını yitirirse nolcak bunu sorumluluğunu sen alıyomusun burdaki herkes profesyonel işini bilen insanlar kullanıcılar ise bişeyler öğrenmeye çalışıyolar biz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Ha böyle bir zorunluluğumuz da yok öyle bişey söylüyosun ki sanki mecrubuz bunu yapmaya ya hayret bişey sinirlendirme beni akşam akşam !!!!!!!!

Çevrimdışı smoke

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #2 : 25.11.2007, 23:02 »
Daha ıyı destekler ve yardım almak ıstıyosan logo bayılerınden ucretlı destek almayı deneyın.
Burda yapılan destekte bır kımsenın bır zorunlulugu yok.
Yada burda forumun formatından mennun degılsenız daha ıy yerlerın arayın kendınıze.
Bız burdan cok memnunuz ve karsımızda bılgıyı sonuna kadar vermeye hazır ınsanlar oldugunu bılıyoruz.

Çevrimdışı Mustafa Bal

• Administrator
  • Yeni Kullanıcı
« Yanıtla #3 : 25.11.2007, 23:11 »
Bu forum LBS ürünleri hakkında bilgi paylaşımını hedeflemiştir. Bu forumda verilen cevaplar tabi ki her zaman herkesi memnun etmeyebilir. Bu konuda logodestek.gen.tr üyelerine %100 memnuniyet garantisi sunamaz. Biz bu forumla LBS kullanıcıları ve bayileri için yararlı bir platform oluşturduğumuza inanıyoruz. Sorunuza verilen cevap beklentilerinize uygun olmayabilir, ancak bununla ilgili bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Biz olabildiğince reklam içerikli cevapları engelliyoruz.  Benim kişisel tavsiyem eğer forumda zaman kaybettiğinizi düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden alternatif yolları deneyin. Zaman değerlidir. Ve burada size cevap veren herkes bunun için bir zaman harcamaktadır. Eleştirirken bunu da düşünün.

Sizin kimden hangi konuda ne cevap aldığınızı bilmeden yazdığımıda belirtmek isterim.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 25.11.2007, 23:20 »
Merhaba,

Arkadaşlarının cevaplarını okumadan öncelikli olarak sizin geçmişinizi incelemek istedim. Öncelikli olarak siz hangi programı kullanıyorsunuz, Tiger mı? Unity mi? gönderdiğiniz sorulardan algıladığım kadarı ile Logo desteği veren bir firmadasınız (bir unity bir tiger desteği aldığınıza göre) Eğer şayet böyle ise buradan bu desteği alman yerine burada destek vermen gerekiyordu ve istediğin sorulardaki yönlendirmelerimiz sanırım object.dll ile olmuş bu konuda müşterilerimize çok fazla destek vermediğimizi bilmeniz gerekmektedir zaten. yanlış girişimlerde bulunulmaması için. Object için Logo dan eğitim alabileceğinizi biliyor olmalısınız.

Kolay gelsin.

BehzatGuvenc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14.07.2008, 13:46 »
KUSURA BAKMAYIN BENIM DAHA ONCE GIRDIGIM FORUMLAR COK DAHA DUZEYLI VE PROFESYONELDI. BU FORUMDAN BOYLE BIR BEKLENTIM OLDUGU ICIN HATA BENIM.
ILERI SEVIYE BILGININ HATA YARATACAGINI SOYLEYEN ARKADAS O ZAMAN KULLANICILARI SINIFLANDIR. (ILERI ORTA BASLANGIC Vs.) 
FORUM SADECE YAZDIGINIZA CEVAP ALACAGINIZ YER DEGIL DAHA ONCE BASKALARININ SORDUGU SORULARA VERILMIS CEVAPLARINDA  OLUSTURDUGU BIR BILGI VERITABANIDIR. ISTER DIKKATE ALIN ISTER ALMAYIN SIZIN FORUMUNUZDA BILGI ARADIGIM ZAMAN HEP SUNU ARA SUNA ULAS VS VS YANITLARI VERILMIS KULLANICILARA. ILLA HERSEYI TEKRAR TEKRAR SORACAKSAM BU SISTEM BIR MAIL DESTEK TEN FARKSIZ AYRICA BU ZAMAN KAYBI VE FORUM KAVRAMINA AYKIRI.

EN ONEMLISI ELESTIRIME VERILEN CEVAPLAR HEP SAVUNMA SEKLINDE OLMUS. SEBEP SORULMAMIS. KUSURA BAKMAYIN CEVAP YAZAN ARKADASLAR COK ACELECI VE DUSUNMEDEN YAZDIGINIZ CEVAPLAR SIZLERI YETERINCE TANIMLIYOR. BU DA BU FORUMUN NEDEN BOYLE OLDUGU DURUMUNU ACIK VE NET ORTAYA KOYMAKTADIR.
BU FORUM BASLANGIC SEVIYESI KULLANICILARINI TATMIN EDEBILIR BENIM ICIN YETERLI DEGIL.
SAYGILAR.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 14.07.2008, 14:17 »
o zaman herkez behzat güvençi arasın mutlu olsun

Çevrimdışı sebahattin.koc

• LOGO Bayi
  • Yeni Kullanıcı
  • Mağaza ve Market Barkodlu Otomasyon sistemleri
« Yanıtla #7 : 14.07.2008, 18:34 »

Sayın Ziyaretçi.

Ne ekersen onu biçersin. "ATASÖZÜ"

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
« Yanıtla #8 : 15.07.2008, 13:49 »
Arkadaşlar 1 ziyaretçi 4000 kişinin memnun olarak üye olduğu bir forumda memnun değilse o onun sorunudur. Başka birşey söylemeye gerek yoktur.

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
BU FORUMUN AMACI NEDİR?
« Yanıtla #9 : 15.07.2008, 14:51 »
Bence de.
Uzatmanın bir anlamı yok, vaktimizi boşa harcıyoruz.

Çevrimdışı aristo06

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #10 : 27.10.2008, 16:36 »
Forumu bulduğum zamanda bu yana çok verim aldım çok şey değişti. Her konuda yeterli bir cevap alamayabilirsiniz. Bayinin düzeltmesi gereken hatalar vardır kendinizin yapabileceği hatalar vardır. Bunu kabul etmek gerekir. Aman cebim yanmasın mantığı ile ücretsiz yardım veren forumdan bile aldığınız yardım sizi kesmez.

Ben buradaki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ellerinden geldiği kadar sql bilgilerini kullanarak program bilgilerini kullanarak yardım etmeye çalışıyorlar.

Tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim...

Çevrimdışı zamzam

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #11 : 18.12.2008, 10:31 »
 İyilik yap Denize at balık bilmezse halık bilir...

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #12 : 31.12.2008, 23:42 »
Öncelikle forumu kendisi için yeterince yeterli görmeyen arkadaşımıza, madem ki daha profesyonel ve düzeyli başka forumlardan tecrübesi varmış, büyük harflerle yazmanın aslında kaba sayılabilecek bir tutum olduğunu hatırlatmama gerek yoktur.

Ben logodestek.gen.tr ve google sayesinde hem SQL öğrnemiş oldum temel düzeyde, hem de LBS ürünlerini kullanırken karşılaştığım birçok soruna da çözüm buldum. Bu noktada söylemek istediğim tek şey, aslında hem bu forumu kuran ve yöneten, hem de değerli vakitlerini burada bilgi paylaşımı için gönüllü olarak harcayan herkese çok teşekkür ettiğimdir.