Kullanıcı Seviyeleri?

Gönderen Konu: Kullanıcı Seviyeleri?  (Okunma sayısı 1261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
Kullanıcı Seviyeleri?
« : 04.02.2009, 00:07 »
Merhabalar,

Bir talebim olacaktı. Forumda yazdığımız mesajların sayılarına göre kullanıcı seviyemiz değişiyor. Mesela benim 100 mesajı geçtiği için Logo Uzmanı seviyesinde görünüyorum. Elbette ki bu benim Logo Uzmanı olduğum anlamını taşımıyor ki, hele hiç değilim.

Söylemek istediğim şu: Kişilere üyelik seviyesini düşürme yetkisi verilse olmaz mı?

Yani ben 100+ mesaj sayısıyla Logo Uzmanı seviyesini veya altındaki seviyelerden birini seçebilmeyi isterdim. İlk yapacağım şey seviyemi Logo Kullanıcısı yapmak olacak çünkü :)

Yazdığım mesajlara baktığınızda neredeyse tamamının soru sormak amaçlı olduğunu görürsünüz. Yani gerçekten de uzman değilim. Nedense kendimi rahatsız hissediyorum Logo Uzmanı gibi görününce.

Yoksa böyle bir konuyu kafaya taktığım için bende mi bir tuhaflık var?

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Kullanıcı Seviyeleri?
« Yanıtla #1 : 07.02.2009, 11:32 »
Slm;

Hocam o konuda haklısınız sizin kadar olmasada bende logo kullanıcısıyım. bence kriterleri bıraz daha farklılastırılmalı

Kolay gelsin...

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Kullanıcı Seviyeleri?
« Yanıtla #2 : 08.02.2009, 00:07 »
Merhaba,

bu konuda haklısınız galiba, bu konuyu tekrardan göz geçirerek mutlaka bir çözüm üreteceğiz.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Kullanıcı Seviyeleri?
« Yanıtla #3 : 09.02.2009, 12:02 »
Slm;

Hocam Tsk ederim. Sevıyelendırme cok ıyı ama ole sorular oluorki cevabını bende merak edıyorum. cevabnı ogrenırsek sevınrım gıbı yazı yazdıgımızda dıger arkadaslar ıster ıstemez ya bak sistem uzmanısın nasıl bılmezssın gıbı tavırlar alınıyor.

Birde dıyelımkı dedıgımız gıbı br sevıyelendırme yapıldı. Kimimiz sql i cok ıyı bılıor kimi orta hallı kımısı de daha yenı yenı ogrenıor ama rastırmayı sevıyor. Bu sebeple sql sorgularının  cogu yenı kullanıcılara verılmıyor. Umarım sorgu konusunda da bırsey yapabılırız.

Kolay gelsin...

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Kullanıcı Seviyeleri?
« Yanıtla #4 : 10.02.2009, 18:19 »
Merhaba,

Bunu senden çok ben isterim ama bunun kontrolü mümkün olamıyor.

Kolay gelsin.