OLMAZ OLASI VERSİYONLAR

Gönderen Konu: OLMAZ OLASI VERSİYONLAR  (Okunma sayısı 2353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatarali

• Yeni Kullanıcı
  • *
OLMAZ OLASI VERSİYONLAR
« : 03.09.2007, 10:08 »
Tam anlamıyla hazır olmayan bir porgramı ne demeye sitenizden koyup bi de yeni versiyon diyosunuz ki. hiç mi denemiyorsunuz ya da ar-ge bölümü için yeterli ödeneğiniz yok da arge çalışmasını bizim gibi kullanıcılara sunarak sahada mı deniyorsunuz. her yeni versiyonda hep tövbe ediyorum. dönecem 1,30 versiyonuna bu ne yaaa.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: OLMAZ OLASI VERSİYONLAR
« Yanıtla #1 : 07.09.2007, 18:15 »
Merhaba,

Önecelikli olarak kafanıza göre versiyon değişimi yapamasınız, yani belirli bir versiyondan geriye dönmeniz mümkün değildir. 1.30 versiyonu ise sanırım iki yıl önceki versiyondu.

Arge bölümüne gelince biz logo firması değiliz, Logart yazılım danışmanlık ltd.şti. isimli logo ya destek veren logo ile işbirliği içerisinde olan bir firmayız, bu durumda bu yazılımları biz çıkartmıyoruz anlamı ortaya çıkıyor. ufacık bir şeyden herkesi yakmak istiyorsanız buyrun yakın. zaten bunu yapmışsınız.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
« Yanıtla #2 : 08.09.2007, 09:14 »
Sanıyorum arkadaşın diğer programlardan haberi yok hem fiyat olarak hem de kalite olarak var mı logo dan iyisi?

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 10.12.2007, 13:45 »
eğer lks2 yada go klasörünün bir kopyasını ve database in yedeğini aldıysanız önceki sürümünüze dönebilirsiniz... ;)

Çevrimdışı tatarali

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 08.01.2008, 18:24 »
programa kızgın ve bu siteye küskündüm o yüzden uzun zamandır bakmıyordum. tamam argeye sözümü geri alıyorum yalnız bende sorunlar bitmiyor ki maalesef. ayça hanımın dediğini yapayım en iyisi. teşekkür ederim.

Çevrimdışı yes107

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 26.04.2008, 16:12 »
YANLIŞ ANLAMAYIN AMA SİZİN SÖZLERİNİZ BİLİRKİŞİ MANTIĞIYLA DEĞİL BU YÜZDEN KINIYORUM GERÇEKTEN LOGO ÇOK İYİ BİR PROGRAM ANLADIĞINIZDA KARAR VEREBİLECEKSİNİZ ŞUAN SİZ HAZIR DEĞİLSİNİZ.

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
« Yanıtla #6 : 28.04.2008, 10:03 »
Ayrıca En steril versiyonu şuan da 1.72

Çevrimdışı eda

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 14.04.2009, 17:24 »
diğer proğramları bilmiyorum ama bende tıger kullandığım için mağdurum logo yu  kötülemek istemiyorum ama pişmanım....Ben dövizli işlemlerinden dolayı bin pişmanım...

Çevrimdışı zamzam

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #8 : 14.04.2009, 19:07 »
diğer proğramları bilmiyorum ama bende tıger kullandığım için mağdurum logo yu  kötülemek istemiyorum ama pişmanım....Ben dövizli işlemlerinden dolayı bin pişmanım...

Başka programları denedinizmi? Başka bir program almadığınız için pişmansınız? Bende 5 yıldır 4 şirkette kullanıyorum %99 memnunum. Demekki birazda göreceli bu işler. Hemde sayısız ticari programlar denedim....

Çevrimdışı veliergin

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #9 : 15.04.2009, 15:44 »
Sorun Yok Herşey Yapılır Hem Geri Döneriz Hemde Hataları Düzeltiriz.

Çevrimdışı eda

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #10 : 16.04.2009, 17:59 »

Başka programları denedinizmi? Başka bir program almadığınız için pişmansınız? Bende 5 yıldır 4 şirkette kullanıyorum %99 memnunum. Demekki birazda göreceli bu işler. Hemde sayısız ticari programlar denedim....

dövizli işlemleri yapmıyorsanız benim sorunumu anlayamazsınız ...ben tıgeri kötülemiyorum sadece dövizli işlemlerde yetersiz olduğunu söylüyorumki bunu kendileride kabul ediyor  saygılarımla

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #11 : 16.04.2009, 19:24 »
Hayat bu kadar ciddiye alınacak birşeymidir ki kullandığımız programı bu kadar ciddiye alırız aceba :)