LOGO CARİ HESAP AÇMA HAKKINDA

Gönderen Konu: LOGO CARİ HESAP AÇMA HAKKINDA  (Okunma sayısı 1514 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah01

• Yeni Kullanıcı
  • *
LOGO CARİ HESAP AÇMA HAKKINDA
« : 17.02.2012, 17:37 »
merhaba..işyerinde yeni kullanmaya başlayacağımız logo go programıyla ilgili yardım ederseniz çok sevinirim.
ilk olarak c/h kartları açıcam bayi oluşturucam.tşk.ler

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: LOGO CARİ HESAP AÇMA HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 17.02.2012, 17:41 »
merhabalar
öncelikle programınız hayırlı olsun yeni almışsınız doğru bir tercih ama anladığım kadarıyla siz eğitim satın almamışsınız cari hesap kartı nasıl açılır diye soracaksınız anlayatım ama benim size tavsiyem yetkili bir bayiden eğitim almanız yönünde olacaktır. bu konuda benimle irtibata geçebilirsiniz.
bu arada cari hesap kartını şöyle açacaksınız...
ana menüde cariye gelip cari hesapları tıkladığınızda karşınıza bir pencere açılacaktır. o pencerede sağ tuş yapıp ekle dediğinizde size açacağınız carinin bilgilerini gireceğiniz ekran gelir ilgili alanları doldurup kaydet derseniz açmış olursunuz.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #2 : 17.02.2012, 17:44 »
merhaba..işyerinde yeni kullanmaya başlayacağımız logo go programıyla ilgili yardım ederseniz çok sevinirim.

Yada en Program uzerinde en altda bulunan sihirbas bolumunden cari hesap ekleme sihirbazını da kullanabilirsiniz ,Ama olay sadece cari ekleme stok tanimlama ile yeterli degil ,Ciddi bir egitim almanız gerekli .Egitim almadıgınız durumlara bu program şunu bunu yapamıyor ve kotu program gibi bir izlemin olacak siz ve yonetiminiz nezdinde .

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #3 : 17.02.2012, 19:01 »

İlginç bir soru...

Daha önce verilen cevaplara katılıyorum.

Sanırım siz ilk defa bir ticari-muhasebe yazılımı kullanıyorsunuz , yoksa kartları açmak için soru sorduğunuza inanasım gelmiyor...İşiniz çok zor...

Çevrimdışı mufzo1907

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 25.03.2015, 21:27 »
ch ıslemlerıne gel ve ekle dıyosun