Muhasebeleştirdiğim Satış Faturasını Nasıl İptal Edilir

Gönderen Konu: Muhasebeleştirdiğim Satış Faturasını Nasıl İptal Edilir  (Okunma sayısı 494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kekeceme1

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar merhaba,

Logo Tiger 3 muhasebe programı kullanıyorum.resimde eklediğim gibi daha önce muhasebeleştirdiğim bir satış faturasını sonradan iptal etmek istiyorum ama iptal etmek istediğim zaman ekteki gibi uyarı veriyor nasıl faturayı iptal edebilirim yardımcı olur musunuz ?

« Son Düzenleme: 05.12.2020, 21:01 Gönderen: kekeceme1 »

Çevrimdışı MYERP

• Logo Kullanıcısı
  • **
Alıcıda başarı ile işlenmiş e-faturanıza ait red yanıtının gelmiş olması ve bu red yanıtı üzerinden önce iptal işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Çevrimiçi kekeceme1

• Yeni Kullanıcı
  • *
Alıcıda başarı ile işlenmiş e-faturanıza ait red yanıtının gelmiş olması ve bu red yanıtı üzerinden önce iptal işlemini gerçekleştirmelisiniz.

merhaba, faturayı ben kestim daha sonra portaldan faturayı süresi içerisinde iptal talebinde bulundum,karşı taraf aynı gün onaylayıp faturayı iptal ettik. burada sorun yok.ama logonun içerisinde faturayı iptal edemiyorum burada resimlerde belirttiğim gibi hata veriyor. normalde e arşiv faturası olsa aynı işlemleri yapıp muhasebeleştirdiğim faturayı düzenle deyip muhasebeleştirmeden kurtarıp sonradan faturayı iptal edebiliyorum ama burada aynı şekilde faturayı düzenle dediğim de e fatura olduğu için midir bilemedim aşağıda ki gibi hata veriyor burada ne yapmalım onu da çözemedim.

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
Bu hatanın çözümü ilgili cari kart üzerinde sağ tuş e fatura mükellef kontrol yapıp etiket bilgilerini seçerek kartı güncellemektir. Sanırım kartın birden fazla etiketi olduğu için sizden seçmenizi istiyor. İlk talep içinde logo connect e fatura giden kutusu ilgili fatura üzerinde sağ tuş (kep noter kapsamında iptal edildi) seçeneği sizde çıkıyor mu? bu buton ile fatura iptal olacaktır.

Çevrimiçi kekeceme1

• Yeni Kullanıcı
  • *
Bu hatanın çözümü ilgili cari kart üzerinde sağ tuş e fatura mükellef kontrol yapıp etiket bilgilerini seçerek kartı güncellemektir. Sanırım kartın birden fazla etiketi olduğu için sizden seçmenizi istiyor. İlk talep içinde logo connect e fatura giden kutusu ilgili fatura üzerinde sağ tuş (kep noter kapsamında iptal edildi) seçeneği sizde çıkıyor mu? bu buton ile fatura iptal olacaktır.

yaptım bunları ama halen iptal etmiyor.