logo gold v.4.35

Gönderen Konu: logo gold v.4.35  (Okunma sayısı 856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oguz06

• Yeni Kullanıcı
  • *
logo gold v.4.35
« : 11.06.2014, 11:48 »
Arkadaşlar merhaba ben logo gold v.4.35 kullanıyorum ama yüzeysel olarak yani stok takip,fatura irsaliye çıkışı,nakit,çek girişi v.s. şimdi ben bu programda müşterilerin vadesi gelen borçlarını görmek istiyorum. ben faturayı keserken herhangi bir ödeme planı felan oluşturmuyorum müşteri bize ya fatura bazında ödüyor yada parça parça ödüyor biz onu kara düzen takip ediyoruz açıklama kısmına vadesi : 30-60-90 v.s. yazıp ordan parmak hesabı gibi yapıyoruz. borç takip kısmında da faturaların tl toplamları gözükmüyor euro toplamları var. sadece nakit,havale ve çeklerin tl si gözüküyor. bu programın nimetlerinden faydalanmak istiyorum ve ilk başta öğrenmek istediğim vadesi gelen faturalar.yardımcı olursanız çok sevinirim.
« Son Düzenleme: 11.06.2014, 11:51 Gönderen: oguz06 »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: logo gold v.4.35
« Yanıtla #1 : 11.06.2014, 12:00 »
Merhaba,

ödeme planı seçmezseniz yapamazsınız, ödeme planı oluşturup onları seçmeniz gerekiyor.
sonrasında bunları isteyebilirsiniz.

Çevrimdışı oguz06

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 11.06.2014, 12:18 »
bu işlerde biraz acemiyim de ödeme planını ve diğer borç takip işlemlerini gösteren video yada bunu anlatan yazı felan varmı?

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 11.06.2014, 13:25 »
Gold 4.x serisi kaldırılalı 10 yılı geçti bu yüzden döküman vs yok. ama arşivime bakıyım varsa buradan gönderirim.

Çevrimdışı oguz06

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 11.06.2014, 13:49 »
evet çok eski bir versiyon olduğunu biliyorum.aslında muhasebemiz dışarda biz sadece stok,cari,fatura-irsaliye,banka,kasa işlemlerini kullanıyoruz. ben biraz daha işimi kolaylaştırma adına bu versiyonu nasıl daha verimli kullanabilirim diye uğraşıyorum tabi sizinde desteğinizle.şimdiden teşekkür ederim.