VTYONET içinden yedek alırken Kullanıcıların Kapalı olması şartmıdır.

Gönderen Konu: VTYONET içinden yedek alırken Kullanıcıların Kapalı olması şartmıdır.  (Okunma sayısı 860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

apple

• Ziyaretçi
Merhaba,
GO Shop Manager kullanıyoruz.
SQL olarak MSDE kullanıyoruz,

Vtyonet içinden yedek alırken logoya bağlı açık kullanıcı olması Problem teşkil edermiş.
Hergün yedek alırken, Kullanıcılara Logoyu kapattırmak zor oluyo.

Teşekkür Ederim.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
program izin verir fakat verinin sağlıklı olması için çıkmaları daha iyi düşünsenize yedeğinizi gerei almak istediğnizde program faturanın birini hala giriliyo sanırdı

Çevrimdışı Taner YILMAZ

• Logo Kullanıcısı Pro
Evet kullanıcıların kapalı olması sagliklı olur yoksa yedek lazım olunca baya sorunlar olabilir.
Ama çok zorda kalırsan başka ne diyeyim.Almamaktan iyidir.

ama en iyi yolu gece nin son saatlerine yakın bir saate programla kendisi alsın pc yi kapatmıyorsanız.Çok kullanıcı olduguna göre server vardır bence sql i standarta yükselt en azından ve database maintenance bölümünden backup faal hale getir.
Sen sadece logo incele veya maille göndersin otomatik sonucu.
En pratik ve zahmetsiz yolu periyodik olarak yapacaksan bu.

apple

• Ziyaretçi
Evet kullanıcıların kapalı olması sagliklı olur yoksa yedek lazım olunca baya sorunlar olabilir.
Ama çok zorda kalırsan başka ne diyeyim.Almamaktan iyidir.

ama en iyi yolu gece nin son saatlerine yakın bir saate programla kendisi alsın pc yi kapatmıyorsanız.Çok kullanıcı olduguna göre server vardır bence sql i standarta yükselt en azından ve database maintenance bölümünden backup faal hale getir.
Sen sadece logo incele veya maille göndersin otomatik sonucu.
En pratik ve zahmetsiz yolu periyodik olarak yapacaksan bu.

malesef SQL MSDE kullanıyoruz.
iki üç ay içinde standarda geçmeyi planlıyorum. 2Gb sınırına yaklaştım.

Çevrimdışı erhan2484

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
otomatik yedek ayarlarını nasıl yapabilirim kendim ayarları yaptığım zaman en son finish dediğimde bir hata mesajı alıyorum , iyi çalışmalar