AMBALAJ İÇERİĞİ

Gönderen Konu: AMBALAJ İÇERİĞİ  (Okunma sayısı 820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PASHA

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Ölüler sanirki diriler hergün helva yiyiii
AMBALAJ İÇERİĞİ
« : 04.05.2009, 18:07 »
3 BİRİM SETLİ BİR ÜRÜN MESELA ELİDOR750ML     1 KL = 4 PK = 16 AD . BÖYLE BİR ÜRÜNÜ FATURA ÜZERİNDE GÖSTERİRKEN AMBALAJ İÇERİĞİ SÜTÜNU YAPMAK İSTİYORUZ VE BU SÜTÜNDA KOLİ İLE ALIMDA 16 AD , PAKET İLE ALIMDA 4 AD, ADET İLE ALIMDA 1 AD ŞEKLİNDE GÖSTERMEK İSTİYORUZ, BUNU NASIL YAPABİLİRİZ?   NOT: ÜRÜNLERİN BAZILARI TEK BİRİM SETLİ BAZILARI İKİ BİRİM SETLİ BAZILARI İSE ÜÇ BİRİM SETLİ ...

Çevrimdışı PASHA

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: AMBALAJ İÇERİĞİ
« Yanıtla #1 : 04.05.2009, 18:48 »
HER BİRİM SETİNİN AYRI AÇIKLAMASI VAR. AMBALAJ İÇERİĞİNİ BU AÇIKLAMAYA YAZDIM AMA BUNU FATURA TASARIMINA ÇAĞIRMAM GEREK BUNU NASIL YAPARIM BİLMİYORUM

Çevrimdışı PASHA

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 05.05.2009, 12:31 »
Stinfo ile alınıyor bu bilgi ancak stinfo(firma numarası , ilgili malzeme kartı , returntype) şeklinde komut,
returntype 0'dan 264'e kadar. burda hangi parametre onu çözemedim

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
AMBALAJ İÇERİĞİ
« Yanıtla #3 : 05.05.2009, 14:41 »
sayın gakkoş, madem her farklı işlemde faturanın adet olarak görünmesini istiyorsunuz, çıkışı adet olarak yapsanız olmuyor mu?

ya da soruyu ben mi anlamadım?
« Son Düzenleme: 09.05.2009, 09:09 Gönderen: Koray Üçpınar »

Çevrimdışı hekimhan06

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 08.05.2009, 22:37 »
konu:2 nci birim çarpanı        Raskolnikov       4      72      Son Mesaj  Şubat 05, 2009, 09:23:51 am
Gönderen: netcom021
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sen bu mesajdan raskolnikov günderdiği dosyadan ikinci çarpanı indir.fatura form tasarımına indirdiğin dosyadan şöyle bir formül uygula
  birim fiyat/ikinci birim şeklinde bir kutudaki malın adet fiyatını bu şekilde bulabilirsin üçüncü birimede çok uğraşyım ama yapamadım.uğraşama çünkü hata veriyor