iki iskonto satırı

Gönderen Konu: iki iskonto satırı  (Okunma sayısı 2870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zemze

• Yeni Kullanıcı
  • *
iki iskonto satırı
« : 20.04.2011, 19:49 »
merhaba,
logo go plus kullanıyorum satış faturalarında her bir mal kalemden 2 adet iskonto yapılmasını istiyorum.Birinci iskonto 40 ikinci iskonto 10 gibi mesela.Fatura dizaynı ile yapmak mümkünmü?

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: iki iskonto satırı
« Yanıtla #1 : 20.04.2011, 20:09 »
fatura içerisinde ürün satırında sağ tıklatıp ek indirimlere gelerek 1. ve 2. indirimlerinizi yazıp kaydedin, fatura tasarımında da alan lisesinde satır indirimi (1) satır indirimi(2) alanlarını ekleyin

Çevrimdışı katre_1983

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 22.04.2011, 17:36 »
PEKİ BUNU EKSTREDE DE GÖRMEK MÜMKÜN MÜ??

Çevrimdışı zemze

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 24.04.2011, 13:09 »
fatura içerisinde ürün satırında sağ tıklatıp ek indirimlere gelerek 1. ve 2. indirimlerinizi yazıp kaydedin, fatura tasarımında da alan lisesinde satır indirimi (1) satır indirimi(2) alanlarını ekleyin

Yardımınız için teşekkür ederim sayenizde sorunumu hallettim.Logo'yu satın aldığım arkadaş olmaz demişti oluyormuş.Tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 24.04.2011, 17:20 »

Yardımınız için teşekkür ederim sayenizde sorunumu hallettim.Logo'yu satın aldığım arkadaş olmaz demişti oluyormuş.Tekrar teşekkürler.

zaten logo piyasasını bu tür zararlılar bozuyor.