Acill Yardım Lütfenn (Fatura Dizaynı)

Gönderen Konu: Acill Yardım Lütfenn (Fatura Dizaynı)  (Okunma sayısı 1155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arbeksa

• Yeni Kullanıcı
  • *
Acill Yardım Lütfenn (Fatura Dizaynı)
« : 17.11.2007, 13:49 »
Arkadaşlar merhaba,
Logo Alınteri Oem kullanıyorum. Malumunuz fatura dizaynı zor ve zahmetli bir iş. Satış Fatura dizaynımı yaptım. Alış iadesinde kullanmak üzere aynı dizaynı oraya kopyalamak istiyorum. Ve ikinci bir şirket için tekrar alım ve satış fatura dizaynı olarak kullanacağım. Dosyaya aktar ile ya da  kopyala ile masa üstüne dizaynı alıyorum. Ama dosyadan ekle ile dizaynı eklemeye çalıştığımda SEÇİLEN DOSYADAKİ TASARIM AKTARILAMADI diyor, başka da bişey demiyor!!! Lütfen yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
Ynt: Acill Yardım Lütfenn (Fatura Dizaynı)
« Yanıtla #1 : 17.11.2007, 14:03 »
Satış faturasını alış faturasına siz aktaramazsınız. Ya yeni dizayn yapın yada bir bayiden destek isteyin. ;)

Çevrimdışı arbeksa

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 17.11.2007, 14:20 »
Neden aktaramıyorum biraz daha açıklayıcı bilgi verir misiniz :) Ya da nasıl yapılacağını siz tarif edin ben yapayım olmaz mı :)

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #3 : 17.11.2007, 14:27 »
Proğramın içerisinden bunu yapamazsınız. sql bilgisi olan biri gelip o alanları bulup sql den aktarabilir. ;)

Çevrimdışı arbeksa

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 17.11.2007, 14:40 »
Bilgisayar bilgim iyidir her ne kadar sql kullanmadıysam da. Bi tarif etsen be üstad :):):)

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #5 : 17.11.2007, 16:21 »
Merhaba,

Database yönetim programları (SQL, Oracle vs..) işletim sistemi gibi basit değillerdir. En basitinden yapılan hatalı bir işlem database de geri dönülemez hatalara yol açabilir.

Sizin isteğinizi Ctrl+c ve Ctrl+v ile yapabilirsiniz. yani satış faturasına gidip dizayna değiştir ile girin alanları işaretleyin ctrl+ c yapın
istediğiniz faturaya gidip dizayn içerisinde ctrl+v yaparsanız aynı dizayn gelecektir. Not bölüm bölüm yapmanız gerekecektir. Eğer bu olmuyor ise eski versiyondasınızdır yeni versiyona geçmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.