Skonsol2 Logo Entegratöre Onaysız Fatura atıyor

Gönderen Konu: Skonsol2 Logo Entegratöre Onaysız Fatura atıyor  (Okunma sayısı 521 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cruldahar

• Yeni Kullanıcı
  • *
Logo Go 3 2.47.00.00 kullanmaktayız. Perakende modülü olan Skonsol2 kullanarak fatura kesiyoruz. Earsiv mükellefi olmadığımız için son kullanıcılara kağıt fatura düzenliyoruz. herhangi bir efatura mükellefi geldiğinde uyardığında go3 içerisinden fatura kesmekteyiz. eğer bir müşteri efatura mükellefi ise skonsol2 den fatura kestiğimizde otomatik olarak entegrator firmaya gönderiyor. normalde go3 üzerinden kestiğim faturalar connecte düşüp gönderimini oradan sağlıyoruz. Ama skonsol2 den kesinlenler onaysız ve connecti atlayarak gönderim yapıyor. Ayrıca kesilen faturalar bazen 2-3 gün sonrada gönderilebiliyor. Connect içerisinde faturalarda kaydedilmiyor. gönderilenlerde bulunmuyor. ayrıca bir efatura mükellefinin vergi nosu yada vergi dairesini skonsolda vergi dairesi ismi alanına girsem dahi aynı sonucu alıyorum. açıkçası anlamadım. başına gelen yada çözüm ile ilgili bir fikri olan varmı? yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Skonsol2 Logo Entegratöre Onaysız Fatura atıyor
« Yanıtla #1 : 17.05.2019, 13:32 »
Merhaba,

Merhaba incelemeden bir şey söylemek çok doğru olmayacaktır., yazılımın mantığı bazen yapıyor bazen yapmıyor şeklinde bir şey olamaz.
bu faturalarda farklı bir durum olduğu takdirde connectte görünmüyor ve gönderemiyorsunuzdur.
söylediğiniz gibi faturayı kaydediyoruz 2-3 görünmüyor 2-3 sonra kendiliğinden görünüyor bu mümkün değildir.

Dediğim gibi inceleme yapmadan bir şey denilemez.

Logo bayiniz ile görüşebilirsiniz veya bizde pro destek alabilirsiniz.

Kolay gelsin.