2006-2008 yılları arası devir yapmadım yardım lütfen

Gönderen Konu: 2006-2008 yılları arası devir yapmadım yardım lütfen  (Okunma sayısı 731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sayan

• Yeni Kullanıcı
  • *
alınteri ,Arkadaşlar 2006  yılı ve  2009  yılları arası hiç devir yapmadım mali yıl süresini uzattım ,bağımsız firma olarak kullandım fakat şimdi yeni firma kopyalatarak deviri 2009 yılına yaptım stok ve stok  adetleri, cari hesaplar, banka kartları vs.yeni firma altında  geçti bağımsız olarak  fakat kasa rakamları ve cari hesap borçlu alacaklıları geçmedi.rakamlarımı görebilirsem benim işim okeydir.Yardımcı olursanız sevinirim..
yeni firma kopyalayarak yapmana gerek yok  eski firma altında  dönem oluşturarak yaparsın derseniz  o işlemi denedim  malesef olmuyor  çünkü devir parametrelerinde aktarılacak parametreler eksik olduğundan dolayı olmuyor.
bu arada versiyonum : alınteri v3,30
« Son Düzenleme: 07.01.2009, 13:20 Gönderen: sayan »

Çevrimdışı sayan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar ilgilenen herkese çok teşekkürler sorunu  versiyonu sürümünü yükselttikten  sonra hallettik herşey  tamam  fakat  tek sorun çıktı  o da  malzemelerdeki ötv  vergisi kodu kaybolmuş  ekvergi diye bi bölüm çıktı oda pasif durumda .yeni versiyondan sonra ötv modülüm kayboldu yada ben bulamıyorum   halledersek okeydir.Şimdiden teşekkürler