Logo Atr 3 Ytl den Tl ye geçiş acil yardım

Gönderen Konu: Logo Atr 3 Ytl den Tl ye geçiş acil yardım  (Okunma sayısı 2268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exlesia

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar Ytl den Tl ye geçiş için ne gibi bir yol izlemeliyim konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Logo Atr 3 Ytl den Tl ye geçiş acil yardım
« Yanıtla #1 : 14.02.2009, 18:45 »
Merhaba,

YTL den TL ye geçiş işlemi veri tabanı üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden yetkili bir bayi ile iletişime geçerseniz sıkıntı yaşama olasılığınız ortadan kalkacaktır.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı bayramyılmaz

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Logo Atr 3 Ytl den Tl ye geçiş acil yardım
« Yanıtla #2 : 30.12.2012, 01:05 »
Yetkili biryerden başka bir yer yok mudur,yasak mı buradan anlatamazmısınız.Bu siteyi niye kurdunuz yetkili birilerine yönlendirmek için mi.Hiç bir çözüm yok.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 08.01.2013, 08:28 »
Yetkili biryerden başka bir yer yok mudur,yasak mı buradan anlatamazmısınız.Bu siteyi niye kurdunuz yetkili birilerine yönlendirmek için mi.Hiç bir çözüm yok.

Sayın Bayram Yılmaz,

Burada veri tabanını etkileyen bilgileri yayınlasak
sonra başkaları buradan görse, bilmeden "aa bu benim işimi çözer, dur bi deneyeyim" dese
sonra denese

ve olabilecek bir sonuç veri tabanı bozuldu adam işi bilmiyor yedekleri yok.

Şimdi Bayram Bey size soruyorum "Bu  bilmeyen kullanıcının veritabanı bozuldu, belkide verileri uçtu gitti, sonuç olarak İÇİNİZ RAHATLAYACAK MI da böyle bir talepte bulunuyorsunuz?"

Bunun cevabını verin sonra cevap bekleyin lütfen

Çevrimdışı tnoktak

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 08.01.2013, 09:30 »
Bayram bey;
Burada binlerce post var ve neredeyse tamamına yakını bir şekilde halledilmiş. Ve unutmamanız gereken birşey burada başkalarına yardım etmeye çalışan insanlar bu işten para kazanıyorlar...
Biraz SQL bilgisi olan arkadaşlara yardım ediliyor. Bir yere kadar gelip takılan kişilere yardım ediliyor. Suçlayıcı tavrınz hiç hoş değil.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #5 : 08.01.2013, 13:07 »

Bu sitede 10 larca gönüllü editörler tamamen gönüllü hiç bir ücret almadan bu zamana kadar binlerce kişiye çözüm ulaştırdı ,Peki siz ne yapıyorsunuz bu site için ?