Format Sonrası LKS2 Çalıştırma[Makale]

Gönderen Konu: Format Sonrası LKS2 Çalıştırma[Makale]  (Okunma sayısı 1638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı can1515

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Kenan CAN
Merhaba Arkadaşlar,

Herkez Bilgisayarına format atmak ister fakat Lks Buna Biraz izin vermiyor gibi sıkıntı oluyor her attıgında şifre almak zorundasınız işte buna bir çözümde benden olsun Windows xp professional,home edition sp2,sp3 sürümlerinde bilgisayarınıza format attıkdan sonra aşşağıdaki işlemleri adım adım dikkatlice uygulayın,fakat tabi bu işlemi logoyu Yereldisk d veya diğer hdd ye kuranlar için geçerlidr yani sistemin kurulu oldugu yani yerel disk c proğram filesde olursa bu işlemler işe yaramaz yapsanız bile şifre hatası alırsınız şifre almanız gerekir,

1-mysql server 2000 kurulumu yapılır,ve proğram çalıştırılır,
2-logonun kurulu oldugu klasör açılır kconfig adlı öğe çalıştırılır kullanıcı adı kısmına "sa" yazılır tırnakları silin tabi ve veritabanı oluştur diyin bekleyin veritabanı oluşturuldu k.adı logo şifre logo gibisinden bi mesaj gelir.tamam diyip geçin
3-LGSETUP çalıştırılır logonun klasörü seçilir ve tamam diyin,bi pencere çıkacak onada tamam diyip geçin
4-vtyonetten veritabanını içeri alın varolan veritabanının üzerine yazılsınmı diye bir kutucuk olacak ona tıklanır yedek yüklenir.
5-herzaman için eğer faturalarınız başka bir yere aktarılıyorsa başlat-çalıştır regsvr32 yazılır ve LOBJECTS.dll dosyası sürüklenir yazdıgımız kısma bırakılır çalıştır diyip geçilir.
Not:Mutlaka Yedek alınız,vtyonetten yoksa yedek olmadan lks yi bom boş kullanırsınız :)

Makalemiz Sona Ermiştir umarım faydalı bilgi vermişimdir yapamayan olursa özel msj yoluyla bana ulaşabilirler.

Saygılarımla