MALZEME RAPORU

Gönderen Konu: MALZEME RAPORU  (Okunma sayısı 1187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
MALZEME RAPORU
« : 06.01.2008, 12:59 »
ARKADAŞLAR MRB BİR RAPOR YAPMAM LAZIM BEN RAPORDDA FİLTRELERDE MALZEME KOD ARALIĞI SEÇMEK İSTİYORUM DİYELİMKİ C.001'DEN C.075'E KADAR OLAN STOK ARALIĞI VERDİM .BANA RAPORDA ŞUNU GETİRMESİNİ İSTİYORUM BU ARALIKTAKİ ÜRÜNLERDEN HANGİ CARİLERE TOPLAM KAÇ ADET SATMIŞIM VE TOPLAM TUTAR NEDİR? RAPOR EKRANA GELDİĞİNDE STOK İSİMLERİNİ GÖRMEK İSTEMİYORUM SADECE CARİ ADI TOPLAM SATIŞ MİKTARI VE TOPLAM SATIŞ TUTARI OLSUN CARİLER ALT ALTA BU ŞEKİLDE SIRALNSIN İSTİYORUM AMA STOK İSİMLERİ YER ALMASIN LİSTEDE , SADECE MALZEME FİLTRELERİNDE STOK ARALIĞI VEREYİM İSTİYORUM .BU RAPORU NASIL YAPABİLİİRM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
Ynt: MALZEME RAPORU
« Yanıtla #1 : 07.01.2008, 16:10 »
Malzeme ekstresi almayı denediniz mi?

Filtre ekranında istediğiniz cari aralığını verdikten sonra fiş türünü sadece satış faturası olarak belirlerseniz istediğiniz raporu almış olursunuz sanıyorum.

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 10.01.2008, 17:02 »
teşekkür ederim cavbınıza
malzeme eksterisini biliyorum o rapor işimi görmüyor ama yani ben şöyle bişey istiyorum filtrele girdim diyelim malzeme kod aralığı verdim raporu başlattığım zaman

CARİ                              MİKTAR                           TUTAR
A Carisi                             1500                            25.450
B Carisi                             2.300                           32.000

ŞEKLİNDE BİR RAPOR GETİRİSİN İSTİYORUM yani filtrelerde mazleme kod aralığında belirttiğim mazlemelerin hepsinin toplamı ve tutarı...malzeme ismi veya fiş türü gibi bişey görmek istemiyorum

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 11.01.2008, 14:24 »
Merhaba,

Anladığım kadarı ile elma ile armutu toplamak istiyorsunuz :)

Bunu logonun içinden yapmanız mümkün değil ancak sql raporları ile veya Linx ile çözebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı sadeadam

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 13.01.2008, 13:32 »
Bu raporu Fatura/Tablolar/Cari Hesap Malzeme Dağılımı (Satışlar) bölümünden alabilirsin. Tablo veya excel e gönderip. stok detaylarını kaldırırsın. istediğin gibi olur.
Kolay gelsin.

Çevrimdışı sadeadam

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 13.01.2008, 13:37 »
NOT: Bu raporda bir çok filtre özelliği var. stok cari tarih ambar satıcı gibi..
Dikkat: Rapor sadece faturalara bakıyor. irs. dikkate almaz konsiye gibi. ayrıca fatura dibi indirim ve masraflar için de dikkat etmelisin. Eğer satır ind. uyguluyorsan sorun yaşamazsın. Diğer türlü indirim ve masrafları ayrıca ekleyip çıkarmalısın.
Kolay gelsin.

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 14.01.2008, 13:34 »
çookk teşekkür ederim