<ÇÖZÜLDÜ> malzeme satış fiyat kartı aktarımı excelden

Gönderen Konu: <ÇÖZÜLDÜ> malzeme satış fiyat kartı aktarımı excelden  (Okunma sayısı 2039 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
Merhabalar,

Sizlerden bir ricam olacak. GO'da excelden malzeme satış fiyat kartlarını aktarabilmem için excel dosyası örneği gönderebilir misiniz?

Ricamın nedeni: Forumda konuyla ilgili tüm yazıları okuyup uygulamama rağmen, ve hatta Logo destek dokümanında belirtilenleri de incelememe rağmen tüm uğraşlarım sonuçsuz kaldı. O yüzden sizden ricam mümkünse bana excel dosyasını bir örnekle göndermeniz.

Şimdiden teşekkürler..

mail adresim: register@kocali.com
« Son Düzenleme: 27.12.2008, 17:47 Gönderen: membus »

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: malzeme satış fiyat kartı aktarımı excelden
« Yanıtla #1 : 27.12.2008, 09:14 »
Merhaba,
Aşağıdaki linkide okudunuzmu? Çünkü orada hangi sütuna ne yazacağımı tek tek belirtmişim.
Ismarlama bir excel dosyası olmaz çünkü sizin stoklarınızın kodu nedir, birimi nedir bilemeyiz.
O linkte yapılanları sütun sütun uygularsanız büyük ihtimal olur.
http://www.logodestek.gen.tr/index.php?topic=1070.0
  Birde önce yedeğinizi alsanız fena olmaz. Eğer olmazsa tek tek silmek bayağı zahmetli olacaktır.

İyi çalışmalar.

(KY)

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 27.12.2008, 09:54 »

Merhabalar,

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Linki okumuştum ama nasılsa uygulamasını yapmamışım. Şimdi denedim oluyor, ancak yine de bir problem var.

döviz kodu 160 yapınca oldu. ancak fiyat kartlarında döviz türü boş geliyor. halbuki benim istediğim fiyatları € olarak girmek. € kodu olan 20 yazınca da hata veriyor aktarım.

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 27.12.2008, 10:36 »
Az önce denedim. İki stoğu biri ytl biri euro olmak üzere normal şekilde aldı. Bizdeki örnekler size uymuyor.  :D En iyisi siz yaptığınız bir örneği gönderin. Ona göre bakalım bi yerde hata varmı diye. Bir excel dosyasına örneğinizi kaydedip gönderin bakalım.

Kolay gelsin.

(KY)

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #4 : 27.12.2008, 17:46 »

merhabalar,

birkaç kere deneyip olmayan aktarım bu sefer oldu.

tekrar çok teşekkür ederim.

yepyeni bir sistem kurmaya çalışıyorum ve bir acemi olarak ne kadar çok basit sorunla uğraştığımı tahmin bile edemezsiniz :)

size kolay gelsin.