FATURA DİZAYNIN DA ÇOK ZORLANIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN

Gönderen Konu: FATURA DİZAYNIN DA ÇOK ZORLANIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN  (Okunma sayısı 659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dursun632

• Yeni Kullanıcı
  • *
GO 1,91 KULLANIYORUM BİRAZ ACEMİYİM ŞÖYLE BİR FATURA DİZAYNINA İHTİYACIM VAR. LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ GEREKİRDE MAİL ADRESİMİ VEREBİLİRİM.

BU DİZAYNI BANA YAPABİLACEK ARKADAŞ VARMI GÖNDEREBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFEN ZOR DURUMDA KALDIM

1.MİKTAR    1.BİRİM    ÜRÜN AÇIKLAMASI    2.MİKTAR    2.BİRİM    ADET FİYATI     KOLİ FİYATI     TUTARI
--------------    ----------     -------------------------     --------------   ----------    ------------------      ----------------      ----------
     2            KOLİ        ANKARA MAKARNA        40         ADET             0,85                17                 34

Çevrimdışı dursun632

• Yeni Kullanıcı
  • *
bi yardımcı olacak yokmu lütfen. Ustalar neredesiniz

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
öncelikle birim setlerini çalıştırman gerek öndeğer birim setinin altına paket, koli alt birimlerini açman gerek ve bütün malzeme kartlarında gidip paket ve koli çarpanlarını yazman gerek öncelikle bunu halletmelisin

Çevrimdışı dursun632

• Yeni Kullanıcı
  • *
EVET BÜTÜN MALZEME KARTLARIM ADET KOLİ ŞEKLİNDE VE ÇARPANLARINI YAZDIM BENİM İSTEDİĞİM YUKARIDA ANLATTIĞIM ŞEKLİYLE FATURA TASARIMI

Çevrimdışı dursun632

• Yeni Kullanıcı
  • *
YARDIM EDECEK KİMSE YOKMU ! YOKSA YANLIŞ YEREMİ KONU AÇIYORUM