LOGO GO DEVİR

Gönderen Konu: LOGO GO DEVİR  (Okunma sayısı 3578 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rolex

• Yeni Kullanıcı
  • *
LOGO GO DEVİR
« : 01.01.2010, 12:31 »
Arkadaşlar merheba ben logoda sadece hesap planı cari kartlar gibi bilgileri devretmek istiyorum ne yapmalıyım bakiyeleri devretmicem bana yardımcı ola bilirmisiniz devir.exe diye bir şey var ama bir çok parametre var anlayamadım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Çevrimdışı sybercik

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: LOGO GO DEVİR
« Yanıtla #1 : 01.01.2010, 12:44 »
sabah iş yerine gelir gelmez yaptıgım şey oldu (: ama ben baya bi ugraştım becerdim (: önce gosys den firma oluşturma sihibrbazından yeni firma oluşturdum daha sora devir.exe yi çalıştırdım firma kopyaladan yaptım

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
LOGO GO DEVİR
« Yanıtla #2 : 01.01.2010, 14:44 »
Merhaba,

Devir exede sadece firma kopyala yapın o zaman
Kolay gelsin.

Çevrimdışı tatarhan

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 01.01.2010, 15:33 »
Ben 2010 için bir firma açtım ve devir.exe yi çalıştırıp kopyala işlemi yapınca disk alanı kontrol ediliyor bekleyin diyor. daha sonra " 10 nolu şirket 9 nolu şirketten kopyalanmamıştır." hatası veriyor. neden olabilir

Herkesin yeni yılını kutlarım.

« Son Düzenleme: 01.01.2010, 15:40 Gönderen: tatarhan »

Çevrimdışı sybercik

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 01.01.2010, 15:57 »
ben bu sorunlada karşılaştım ama kurcalayarak yapmışım bi baktım (: ama sen genede bi bilenden yardım al bence

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
« Yanıtla #5 : 01.01.2010, 16:37 »
kardeş aynı sorun bende de var olmuyo birtürlü yapamadım bir üstadımız elatsa çok makbule geçer

Çevrimdışı extanbul

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #6 : 02.01.2010, 08:44 »
firma kopyalama da devir.exe yi çalıştırıyoruz. kopyalanacak firmayı seçiyoruz ve yeni firmaya da firma numarası ve adını yazıyoruz ( gosys den açılmış firma değil , yeni bir firma) sonra kopyala diyoruz ve kopyalıyor. Kolay gelsin. bende yapamamıştım , logodestek te arattım ve çözüme ulaştım. sizde arama yaparsanız daha kolay bulurdunuz.

Çevrimdışı tatarhan

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 02.01.2010, 09:33 »
Çok teşekkür ederim. Şimdi denedim oldu.Daha önce aklıma geldi ancak yeni bir numara yazarken şirket listesi karşıma gelmişti. Ama sorunu çözdüm. Yeni firmaya olmayan bir numara yazıyoruz.
İyi yıllar
Kolay gelsin