eğitmen

Gönderen Konu: eğitmen  (Okunma sayısı 3331 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EDALI

• Yeni Kullanıcı
  • *
eğitmen
« : 28.06.2007, 17:05 »
herkese merhaba
bursada birebir logo eğitimi verecek bir kurum yada şahıs varmı? logo kullanımı ağırlıklı bir eğitim değil tamamen logoda,datalarda karşılaştığım sorunları çözümlemeye yönelik bir eğitim talebi ...........
bir yığın soru ve sorunum var bu eğitim garantili telefon desteğiylede sağlanabilinir yada karşılıklı soru cvb şeklindede gerçekleştirilebilinir.
« Son Düzenleme: 28.06.2007, 17:08 Gönderen: EDALI »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: eğitmen
« Yanıtla #1 : 29.06.2007, 00:30 »
Merhaba,

bence erdoğan ile bi görüş eğitim vermeyecektir ama adam akıllı profosyonel destek alacaksındır.

Çevrimdışı EDALI

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 29.06.2007, 09:34 »
mrb erdoğan beyden kaliteli,sorunsuz destek alacağım şüphesiz ama benim istediğim şirketin bünyesinde alacağım genel bir destek değil kendi şahsıma tamamen benim sorun ve sorularıma yönelik bir çalışma kendimi gelişrirmek asıl amacım şöyleki yaşadığım bir sorunu şirketime gelinip çözümlenmesi değil telefonla yada  birsüre alacağım eğitimle bazı temel bilgiler edinmek

iyi çalışmalar
« Son Düzenleme: 29.06.2007, 09:38 Gönderen: EDALI »

Çevrimdışı bedofrosess

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 18.07.2007, 18:19 »
Merhabalar,
Ben İstanbulda'yım. Sorularınızı cevaplandırabilirim ama ücretlendirme nasıl olacak. Oradaki masraflarımı karşılamanız gerekiyor ve de peşin olmalı. Bunca zamandır destek ve eğitim vermek için eğitim alan ve zman ve emek harcıyan kimsenin ücretsiz yapacağını sanmıyorum.
Teşekkürler.

Bir kusur işlediysek affola. ;)

mail atabilirsiniz. yalcin_s@hotmail.com

Çevrimdışı EDALI

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 18.07.2007, 22:24 »
İLGİNİZ VE TALEBİNİZ DİKKATE ALINACAKTIR  yalcin_s@hotmail.com DETAYLARI GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #5 : 19.07.2007, 14:57 »
Sn EDALI.

Hali hazırda bir firmanın destek personeline eğitim veriyorum. Eğitimleri kamera ile kaydediyoruz. Bu arkadaşlarım SQL , Data management , Veri kurtarma , Genel set bilgileri gibi birçok eğitimin yanında satış pazarlama teknikleri gibi eğitimlerde görüyorlar. Eğer bu ders kayıtları işinize yarayacaksa gönderebilirim.

Saygılar.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 19.07.2007, 16:35 »
Benim var  ;D

Çevrimdışı EDALI

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 20.07.2007, 08:49 »
merhaba Navigator neden olmasın eminim çok faydalı olacaktır. ;)

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #8 : 20.07.2007, 09:44 »
Mail Adresime  Kargo adresi yazın arkadaşlar ;)

Ancak önümüzdeki haftanın sonuna kadar CD ortamına alabilirim sanırım. Bu arada CD'leri çoğaltmak yok :)

Çevrimdışı özlem

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #9 : 12.09.2007, 11:31 »
merhaba arkadaşlar

ben bu siteye yen üye oldum
adım  özlem

bende logo bayisinde çalışıyorum fakat daha yeniyim
telefonla destek veriyorum
3 ay olu daha çalışmaya  başlıyalı
tıger uzmnlık seltifikamı aldım tabi bu 3 ayda

kendimi geliştirmek istiyorum bende
bana bu konuda yardım edrseniz sevinirm
size hotmail adresimi vereyim :ozlem_kilic20@hotmail.com

bana da bu konuda yardım edrseniz sevinirim  :D

Çevrimdışı EDALI

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #10 : 13.09.2007, 17:43 »
merhaba...
sevgili özlem seni tebrik ediyorum 3 ayda tiger sertifikası vayyy be  :o üç ayda tiger sertifikası aldıysan, desteğe ihtiyacın olmaz bir üç ay daha çalıştıktan sonra ek programlarda yazmaya başlarsın  sen.  ;)

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
« Yanıtla #11 : 14.09.2007, 14:24 »
Selamlar
bu sitede soru ve cevap yazan herkes benimle herhangi bir ücret karşılığı olmadan cep telefonum dahil mesaj la benden benim kapasitem oranında destek alabilir. Araştırmacı olan ve kendi bilgisini geliştirmek isteyen herkese kapım karşılıksız açıktır. ;)
Bilgi paylaşıldıkca değerlenir. ;) bende bilgimi paylaşırken kendi eksikliklerimi görüyor ve geliştirmeye çalışıyorum. ;)
Yani benim öğrenmemide sağlıyor bu durum. ;)
Kolay Gelsin

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #12 : 21.09.2007, 10:06 »
Logo aşkı dedikleri bu olsa gerek  ;)

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
eğitmen
« Yanıtla #13 : 21.09.2007, 23:47 »
Arkadaşlar zaten bu sitenin kurulma amacı ücretsiz destek vermek değil mi illaki hayatımızı devam ettirmek gerekecek ancak bunu bu s,itede değil başka arayışlar bulmak lazım ki ücret isteyen arkadaslar sonunda sizinde bir prpblemınız oldugunda bu siteye yazmıyormusunuz o zaman sizler de mı ücret ödeyeceksiniz ha tamam sorunlarınız hemen karsılanmıyor ancak 1 veya 2 gunde sorunlarınız çözülebilir ki zaten çok bilincli çok deneyımlı arkadaslar bu sitede mevcut

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
« Yanıtla #14 : 09.10.2007, 00:14 »
Bunun adına bayi yardımlaşması denir. Diğer kullanıcıların site üzerinden çözemeyeceği profesyonel yardım gerektireceği problemler olursa zaten bizlere bi şekilde ulaşırlar. Ekmeğimizi kazanacaksak birbirimizin üzerinden değil bize gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıların üzerinden kazanmalıyız...