eğitmen

Gönderen Konu: eğitmen  (Okunma sayısı 3330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Ynt: eğitmen
« Yanıtla #15 : 09.10.2007, 00:45 »
Kutlucan a katılıyorum.Doğru söylemiş...o zaten boş konuşmayı sevmez ;)

Çevrimdışı elfida

• Logo Kullanıcısı Pro
  • KAVGASI VERİLMEYEN GÜNÜN GELECEĞİ YOKTUR !!!
GÜNCELLL
« Yanıtla #16 : 17.10.2007, 22:09 »
Herkese Merhaba.......
Bu sitedeki arkadaşların bilgileri ve iyi niyetleri çok açık ve taktire şayen ne varki mesajımdaki eğitmen talebim biraz farklı ve detaylı dahası devam eden bir eğitmen talebim var yani mesajım hala güncel  ;) sevgili kutlu canın haklı olması,tiger_man ın aşkı bulması :),navigator arkadaşımızın söz veripte gönderemediği cdleri ,vereceği hizmetin karşılağını almak istediğini belirten sayın bedofrosess ın ve diğerlerinin göndermiş oldukları kıymetli mesajlar  hepiniz çok hoşsunuz sevgiler :D ne varki bunlar varılması istenen nokta değil   ;)
MESAJIMIN AMACINA ULAŞMASI VE İYİ BİR EĞİTMENLE ÇALIŞABİLME UMUDU İLE  SELAMLAR

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #17 : 22.10.2007, 18:36 »
Buyrun ankaraya geli verelim :)

Çevrimdışı extanbul

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #18 : 05.08.2009, 19:26 »
Sn EDALI.

Hali hazırda bir firmanın destek personeline eğitim veriyorum. Eğitimleri kamera ile kaydediyoruz. Bu arkadaşlarım SQL , Data management , Veri kurtarma , Genel set bilgileri gibi birçok eğitimin yanında satış pazarlama teknikleri gibi eğitimlerde görüyorlar. Eğer bu ders kayıtları işinize yarayacaksa gönderebilirim.

Saygılar.

Merhaba hala bu sistem geçerli ise yani cd var ise yollama şansınız var mıdır?
şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı erdal

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #19 : 22.12.2009, 00:40 »
valla bu  sitenin amacı para olmazsa gerek ama ne yazıkki bilgiler ve sırlar para gibi saklanıyor...
sitede okadar dolaşıyoru m ama adam gibi bir çözüm bulan yok oda düşündürücü..arkadaşlar biz bu programı yasal kullanıcılarıyız.......

Çevrimdışı eda

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #20 : 24.12.2009, 15:42 »
Sn EDALI.

Hali hazırda bir firmanın destek personeline eğitim veriyorum. Eğitimleri kamera ile kaydediyoruz. Bu arkadaşlarım SQL , Data management , Veri kurtarma , Genel set bilgileri gibi birçok eğitimin yanında satış pazarlama teknikleri gibi eğitimlerde görüyorlar. Eğer bu ders kayıtları işinize yarayacaksa gönderebilirim.

Saygılar.

cd hala varsa banada yollarmısınız...

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #21 : 26.12.2009, 20:39 »
Uzun zaman önce verdiğim bir sözdü yerine getirmek lazım :)

teknail@kobikurumsal.net mail adresime talep maillerinizi göndeririseniz görsel ve yazılı makalelerimizden yararlanmış olursunuz arkadaşlar. Cd haline hala getiremedim :D
Birgün bir hayırsever abi ver şu dosyaları cd yapayım derse buyursun kapım açık :D