yardım

Gönderen Konu: yardım  (Okunma sayısı 747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PSİNG

• Yeni Kullanıcı
  • *
yardım
« : 05.12.2006, 12:37 »
bende lks2 kullanıcısıyım çalıştığım şirkette ağ bağlantısı sayesinde diğer bilgisayarlarda lksyi kullanabiliyor ve açıkçası bu beni tedirgin ediyor benim sorunum diğer kullanıcılarını yetkilerini sınırlama imkanım varmı yada herhangi bir değişiklik yapma stokları faturaları...silmelerini engelleyebilirmiyim..yada diğer kullanıcılar tarafından herhangi bi değişiklik yapınca bana bildirilmesi rapor verilmesi imkanı varmı
yardımcı olursanız çok sevinirim.
teşekkürler.

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
Ynt: yardım
« Yanıtla #1 : 05.12.2006, 14:01 »
Selamlar

• lkssys den kullanıcılardan ayrıntılı yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Sınırlamaları istediğiniz kadar yapabilirsiniz.
  • Diğer kullanıcıların yaptıklarını izleme tiger da mevcut ne zaman hangi işlemler yapıldı hangi bölümde değiştirle girildi değiştirdi veya değiştirmedi hangi saniyede vb... Kullanıcı izleme dosyasından programda yapılan bütün işlemleri izleyebilirsiniz.
  • Sizin belirlediğiniz kullanıcıların işlemlerinin size mesaj olarak atılmasını istiyorsanız yine tiger da iş akış modulü kullanılarak bunu tanımlayabilirsiniz.

lks2 de sadece yetkilendirme yapabilirsiniz. Programın sınırları buna izin veriyor. Ek komut ve yazılımlarla yapabilirsiniz ancak.
Sevgiler 

Çevrimdışı PSİNG

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: yardım
« Yanıtla #2 : 05.12.2006, 14:13 »
çok teşekkürler..

Çevrimdışı ipezek

• Logo Kullanıcısı
  • **
ne konuda yardım istiyorsunuz
« Yanıtla #3 : 14.12.2006, 21:35 »
eğer forum konularına ilgili bir başlık atarsanız zaman kaybı olmaz bir ilgimiz yoksada konuya girmeyiz daha iyi olur diye düşünüyorum. Neyse; LKS2 de diğer ağ kullanıcıları birtakım ayarları hem sunucuda ve diğer istemci bilgisayarlarda yapmadan o kişilerin girmesi mümkün değildir.Sizin kullandığınız makina LKS2 nin kurulu olduğu bir makina mıdır? eğer öyleyse diğer kullanıcı bilgisayarlara Administrator veya programı kuran kişi sizin makinadaki terminal tanımlarına eklemiştir onları, demekki böyle bir ihtiyaç oluşmuştur, sanırım sizin operator seviyesinde yetkiniz var ve önceden yapılan ayarlardan haberiniz yok. LKS2' paylaşıma açılmasa onların erişmeleri olanaksız. burada bir arıza var :-\