1.60 versiyon guncellemesi sonrası kullanıcı sayısı limiti sorunu

Gönderen Konu: 1.60 versiyon guncellemesi sonrası kullanıcı sayısı limiti sorunu  (Okunma sayısı 966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı foxy

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • VFP-Because life is too short to code in something
Merhaba arkadaslar,
+3 kullanıcılı 1.51 versiyonu 1.60 a guncelledim gerekli regisrty onaylamasi ve veri tabani surum guncellemesini yaptim ancak terminal sayısı limiti aşıldı hatasi ile sisteme giremiyorum . sistem yonetiminden ağ kontrolu vs de yaptim ama sonuc yok :(

bu problemi nasil giderebilirim

Çevrimdışı foxy

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • VFP-Because life is too short to code in something
Terminal lerden birini silerek olayı cozdum :)

1.55 ile baslayan -1 kullanici da kaynaklana kontrol galiba bu !

Çevrimdışı ipezek

• Logo Kullanıcısı
  • **
Merhabalar; Belki terminali silmenize gerek yoktu ama halletmişsiniz, aynı sorunu bende yaşadım benim sistemde 3 terminal (3 kullanıcılı) var,açılmadı önce ama her makinadan ayrı ayrı LGSETUP' a girerek Program Folder ve Setup Data Folder daki path (yolları) tekrar gösterdim ve sorun hemen çözüldü. Kolay gelsin

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Arkadaşlar şunu unutuyorsunuz setleriniz +3 kullanıcı değil önemli nokta burası aldığınız set 3 kullanıcıya geçiş yani bu nedemek oluyor tek kullanıcı program 3 kullanıcı oluyor demek oluyor yani +2 (sizin deyiminiz ile)
logo daha önceden bunu kontrol etmiyordu yani bu bir hataydı  logo bu hatasını düzeltince tek kullanıcılı programı 2 kullanıcı 3 kullanıcı programı 4 kullanıcı olarak satan bayiler işin içinden çıkamaz oldu işin gerçeği budur....

Çevrimdışı musti

• Yeni Kullanıcı
  • *
EVET BU PROBLEM OLDU  ::) LOGO ' YA SORDUĞUMUZDA ESKİ VERSİYON İLE KULLANABİLİRSİNİZ CEVABINI VERİYORLAR  ;D YANİ ÇÖZÜMDE VAR ESKİYİ KULLANMAK