Go da Gerekli Bir işlem

Gönderen Konu: Go da Gerekli Bir işlem  (Okunma sayısı 1125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aristo06

• Logo Kullanıcısı
  • **
Go da Gerekli Bir işlem
« : 26.09.2008, 09:19 »
LKS2 de mouse'u genelde kullanmıyordum. Klavyedeki sağ tık özelliği veren tuşla işimi hallediyordum. LKS2 içinde pencereleri genişletmek için sağ tık tuşunu + sağ ok tuşuna basıp pencereden pencereye geçeren ekranı kaplamasını sağlayabiliyordum. GO da böyle bir eksiklik var.

Çevrimdışı aristo06

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: Go da Gerekli Bir işlem
« Yanıtla #1 : 08.10.2008, 07:50 »
LKS 2 de kullandığım ve ihtiyacım olan şeyleri aklıma geldikçe buraya yazsam bir sorun olmaz zannediyorum.
-Go'da ödeme tablosu oluşturulsa ve girilen ödeme günlerinde Go'yu açtığımızda ödemeleriniz şeklinde bir uyarı verse,
-Toplu muhasebeleştirmelerde Tek bir fiş içinde olması iyi bir uygulama ancak (örn tahsilat makbuzlarında toplu muhasebeleştirmede) kontrol için makbuz numaraları her satırın başına gelse toplu muhasebeleştirmeyi rahatça kullanabileceğiz.
-Muhasebeleştirme işleminde fiş numaralarını program kendisi otomatik veriyor. Örneğin bir faturayı muhasebeleştirirken fiş numarasına fatura numarası gelse KDV dökümünde hata olduğunda hemen kolaylıkla bulabiliyorum Muhasebe bölümünden.  Bunu manuel olarak yapıyorum. Otomatik bir yöntemi varsa söylerseniz sevirim yoksa diğer yükseltme versiyonlarında benim beklentilerim arasında.