Logo Gold Pro Kullanıyorum Xml Olarak Alınan Sipariş Alamıyorum Yardım

Gönderen Konu: Logo Gold Pro Kullanıyorum Xml Olarak Alınan Sipariş Alamıyorum Yardım  (Okunma sayısı 998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _zoro

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar Logo Gold PRo Kullanıcısıyım Alınan Siparişlere Xml Olarak Exelde Düzenleyip Xml olarak aktarmak istiyorum.
Kullanan varmı yada hazır bir şablon varmı ?

Şimdiden Teşekkürler

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
xml dosyasını excelden değişklikleri yaptıktan sonra formatı koruyarak yapabilirsinz.

Çevrimdışı _zoro

• Yeni Kullanıcı
  • *
Cevap İçin Teşekkürler.

Ben Bir Alınan Siparişi xml olarak dışarıya atıp excel de gerekli alanları doldurup içeriye çekmem yetiyormu ?

yada elinizde hazıbir excel şablonu varmı?

Sağolun.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
aslında goldpro bitti tiger2 'ye gerçeseniz orada sipariş içierisini kopyala yapıştırla excele atıp sonra tekrar logoya atabilirsiniz. xml aktarmaya gerek kalmaz.

Çevrimdışı _zoro

• Yeni Kullanıcı
  • *
Doğru ama biz Logo Gold uzun zamandır kullanıyoruz. Bunun için manuel gelen siparişleri bir excelde yazıp xml olarak içeriye çekmek isityorum.

Birde Logo mobile çözüm için ne önerirsiniz. halehazırda el teminallerimiz var hp ve intermec
online değilde offline istiyorum. Satıcı Sahadan siparişlerini toplamak için biz logo gerekli tanımlamaları yapıp rut , satış fiyatı , indirim ve kampanyaları sahaya göndermk istiyorum.

Saygılar.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
logonun çözüm ortakları sitesinde gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Çevrimdışı _zoro

• Yeni Kullanıcı
  • *
Teşekkürler