Yardım Stok Bekleme

Gönderen Konu: Yardım Stok Bekleme  (Okunma sayısı 999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KOBOY

• Yeni Kullanıcı
  • *
Yardım Stok Bekleme
« : 28.10.2011, 10:16 »
Merhabalar sizin yardımlarınızla bir çok istedigim raporları aldım söyle bir sıkıntım var
örn:  X malı 01.01.2010 tarihinde aldım bu mal ne kadar süre elimde kalmış ve satılmış bunu ögrenme sansım varmı ?

Çevrimdışı Silinmiş Kullanıcı

• Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: Yardım Stok Bekleme
« Yanıtla #1 : 28.10.2011, 13:26 »
Merhabalar sizin yardımlarınızla bir çok istedigim raporları aldım söyle bir sıkıntım var
örn:  X malı 01.01.2010 tarihinde aldım bu mal ne kadar süre elimde kalmış ve satılmış bunu ögrenme sansım varmı ?

bunun üzerinde çalışıyorum stok yaşlandırma diyorlar sanırım da  ben malzemenin hareketlilik süreci diyorum çözersem size bilgi veririm.

Çevrimdışı kanashibari

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 01.11.2011, 09:21 »
Stok devir hızı deniyor buna internette araştırma yaparsanız size finansal analiz olarak formülü gelecektir karşınıza logo raporlarına az çok aşinaysanız bu formülü kullanarak giriş çıkış toplamlarından bu raporu kolaylıkla alırsınız.

Çevrimdışı KOBOY

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 04.11.2011, 10:24 »

bunun üzerinde çalışıyorum stok yaşlandırma diyorlar sanırım da  ben malzemenin hareketlilik süreci diyorum çözersem size bilgi veririm.
teşekkür ederim çözerseniz banada bilgi veririseniz memnun olurum