Sql server 2005 kurulum

Gönderen Konu: Sql server 2005 kurulum  (Okunma sayısı 1666 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı clementine

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı
Sql server 2005 kurulum
« : 07.02.2007, 00:29 »
Erdoğan Bey  bana sql server 2005 kurulumunu anlatabılır mısınız? Logo destek dokumanları eksık. Bir defa kurdum telefonda sızden destek ala ala  bırazda  sans eserı ama yinede tam olarak bılmıyorum.En azından neyı neden yaptıgımı bılmıyorum tamamıyle blıncsız bır sekılde  kuruyorum  Hem tam öğrnirsem  zırt pırt  sızı arayıp rahatsız da etmem  ::)

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
Ynt: Sql server 2005 kurulum
« Yanıtla #1 : 09.02.2007, 01:18 »
Selamlar cleo ;)
Sql 2005 le yeni özellikleri ile ilgili bu forumda sorular bekliyordum gerçi öyle bir soru gelmiyorda ama sen benden makale yazmamı bekliyorsun ya hazır ders notlarımdan derleyerek bir düzenleme yapmam gerekir yada zaten yazılmış şeyleri tekrarlamam.. ;)
Bence kurulumla ilgili genel olarak yazılmış şeyler var. Tıkanılan aşılamayan problemlerle ilgili sorular sorarsanız daha yararlı olur.
 Tabii bu arada bende biraz yoğunluğum açısından rahatlayınca makale yazarım.. ;)
 Kolay Gelsin

Çevrimdışı gordidbilgisayar

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 09.06.2007, 11:58 »
Merhaba Kusura bakmayın belki cevap vermem geç oldu yada bu alanda doğru olmayabilir ama ben bu siteye yeni üye oldum o yüzden cevabımda geç geldi. SQL Server kurulum ve bilgileri hakkında bilgi alabileceğiniz bir adres ekliyorum linke bu linkten sql i resimli anlatıyor. Umarım bu bilgi işinize yarar.

SQL Server 2005 Resimli anlatım.

http://www.maxiasp.net/d_ms_sql_server_2005__kurulum.aspx

Gördid Bilgisayar Ltd. Şti.
Zafer GÖRGÜN
482 - 312 24 33
482 - 312 24 00
« Son Düzenleme: 09.06.2007, 12:04 Gönderen: gordidbilgisayar »

Çevrimdışı byselcukus

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 11.08.2007, 02:58 »
Merhaba arkadaşlar, Sektörden bir hayli uzak kaldım ve yeniden bir şekilde başlamak zorundayım. Onun için bir ricam olacak ve yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

SQL Server 2005'i hangi işletim sistemleri üzerine kurabilirim vede bunun kurulumu için yalın anlatımlı bir döküman varmı.

Hepinize kolay gelsin.

selcukbasar@msn.com